Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
DeLaMar
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Het spectrum
Schijndel
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Parochiehuis
Delden
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Ons Tejater
Lieshout
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Taverne
Bergen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Concordia
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. De Kimpel
Bilzen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Markant Uden
Uden
Wilminktheater
Enschede
Chassé Theater
Breda
Theater de Griffioen
Amstelveen
Singer Theater
Laren
Theater de Koornbeurs
Franeker
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Willem
Papendrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Ogtent
Duiven
DeLaMar
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
Kennemer Theater
Beverwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Ludens
Voorburg
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Goudse Schouwburg
Gouda
De Dialoog
Ermelo
Theater Bellevue
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Orpheus
Apeldoorn
Wilminktheater
Enschede
dinsdag 14 april 2020
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
The Silent Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Eendracht, Gemert
woensdag 15 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het spectrum, Schijndel
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marco Lopes - Wees blij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Veste, Delft
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater De Omval, Diemen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Piepschuim - Grote Woorden
Het Parochiehuis, Delden
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Venray, Venray
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Verte
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater aan de Schie, Schiedam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 16 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Tejater, Lieshout
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Best of... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
Claudia de Breij - NU
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kampanje, Den Helder
Enge Buren - BASTA!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Flip Noorman - Love it!
Theater Concordia, Enschede
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Kimpel, Bilzen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Deventer Schouwburg, Deventer
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Singer Theater, Laren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Koornbeurs, Franeker
Plien & Bianca - En nu dan?
Orpheus, Apeldoorn
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Nieuwe Kolk, Assen
René van Meurs - Hunkert
De Harmonie, Leeuwarden
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Sara Kroos - Verte
Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Beun, Heiloo
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 17 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Ogtent, Duiven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Anuar - EERLIJK
Theater Dakota, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Best of... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Claudia de Breij - NU
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Enge Buren - BASTA!
Theater Ludens, Voorburg
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Fresku - Voordat het te laat is
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Groninger Studenten Cabaret Festival
De Meerpaal, Dronten
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Johan Goossens - Try Out
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Ervaring
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Dialoog, Ermelo
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Molenberg, Delfzijl
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede