Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
ATLAS Theater
Emmen
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het spectrum
Schijndel
Het Parochiehuis
Delden
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Beun
Heiloo
Theater Concordia
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Taverne
Bergen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Ons Tejater
Lieshout
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Kolk
Assen
De Harmonie
Leeuwarden
Cultura
Ede
Chassé Theater
Breda
C.C. De Kimpel
Bilzen
Wilminktheater
Enschede
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Ludens
Voorburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Dakota
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spant!
Bussum
Sense
Dokkum
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
dinsdag 14 april 2020
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Plien & Bianca - En nu dan?
ATLAS Theater, Emmen
woensdag 15 april 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Marco Lopes - Wees blij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater De Omval, Diemen
Johan Goossens - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater aan de Schie, Schiedam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het spectrum, Schijndel
Piepschuim - Grote Woorden
Het Parochiehuis, Delden
Sara Kroos - Verte
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 16 april 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sara Kroos - Verte
Theater De Willem, Papendrecht
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Stoep, Spijkenisse
Enge Buren - BASTA!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Koornbeurs, Franeker
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kampanje, Den Helder
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Griffioen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Beun, Heiloo
Flip Noorman - Love it!
Theater Concordia, Enschede
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Best of... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Singer Theater, Laren
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - NU
Parktheater, Eindhoven
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Orpheus, Apeldoorn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Tejater, Lieshout
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Markant Uden, Uden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Souvenirs
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Nieuwe Kolk, Assen
René van Meurs - Hunkert
De Harmonie, Leeuwarden
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Kimpel, Bilzen
vrijdag 17 april 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Johan Goossens - Try Out
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Zinin, Nijverdal
Enge Buren - BASTA!
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Best of... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anuar - EERLIJK
Theater Dakota, Den Haag
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Fresku - Voordat het te laat is
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Sense, Dokkum
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Venray, Venray
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Trigger
Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - NU
Kennemer Theater, Beverwijk