Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Theater De Omval
Diemen
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Anna theater
Helmond
Arto Theater
Schoonhoven
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
C.C. De Pas
Heesch
19:30
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
21:00
De Nieuwe Kolk
Assen
19:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Het Klooster
Woerden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:00
Koningshof
Maassluis
21:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Maaspodium
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
Parochiehuis
Aalsmeer
Podium heino
Heino
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Scala Theater
Utrecht
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Sint-Michaëlkerk
Zuidschermer
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:30
Theater Hofpoort
Coevorden
21:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zaantheater
Zaandam
Beauforthuis
Austerlitz
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Scala Theater
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
AFAS Live
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Maaspodium
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
't Getouw
Mol
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Biekorf
Lebbeke
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
vrijdag 20 november 2020
21:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Omval, Diemen
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
Fred van Leer
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater Kerkrade, Kerkrade
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Kardol - Welkom
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Lisa Loeb - Extase
Vestzaktheater, Enschede
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 21 november 2020
Riza Tisserand
Anna theater, Helmond
Vlamousse - Saampies
Arto Theater, Schoonhoven
19:30
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniëlle Schel - OK
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Molenberg, Delfzijl
21:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
19:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Arie Koomen - BOE!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Het Klooster, Woerden
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Freek de Jonge - Asociale afstand
Leidse Schouwburg, Leiden
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:15
Lebbis - De Ervaring
Markant Uden, Uden
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Parochiehuis, Aalsmeer
Chris Verlaan - Man in de Maak
Podium heino, Heino
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Posttheater, Arnhem
20:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
19:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Live in het theater - RUMAG
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Sint-Michaëlkerk, Zuidschermer
21:30
Jandino - Opgefokt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:00
Jandino - Opgefokt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theaterhotel Almelo, Almelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Zaantheater, Zaandam
zondag 22 november 2020
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Beauforthuis, Austerlitz
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
Man, man, man, de Podcast
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 23 november 2020
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
dinsdag 24 november 2020
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Martijn Kardol - Welkom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 25 november 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
't Getouw, Mol
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Meer
De Muze, Noordwijk