Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
TivoliVredenburg
Utrecht
Taverne
Bergen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Luctor et Emergo
Rilland
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Ogterop
Meppel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Weverij
Zierikzee
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Venray
Venray
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater aan de Brink
laren
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Maaspoort
Venlo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Aan de Slinger
Houten
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Posthuis Theater
Heerenveen
MFC De Pluk
Geldermalsen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Papenstraattheater
Zwolle
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
DeLaMar
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Koningshof
Maassluis
De Kattendans
Bergeijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
DNK
Assen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podium Boxtel
Boxtel
C.C. De Schakel
Waregem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Enck
Oirschot
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater 't Pand
Gorinchem
woensdag 18 maart 2020
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Domijnen, Sittard
Bill Bailey
TivoliVredenburg, Utrecht
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Daan Boom - De Eerste
Theater Walhalla, Rotterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Junushoff Theater, Wageningen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Grof geschud - Lijmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Guzmán
Zaantheater, Zaandam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Luctor et Emergo, Rilland
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Omval, Diemen
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Ogterop, Meppel
René van Meurs - Hunkert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Stefano Keizers - Sorry Baby
Scheldetheater, Terneuzen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meenthe, Steenwijk
donderdag 19 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Idea, Soest
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Kennemer Theater, Beverwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daan Boom - De Eerste
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Enge Buren - BASTA!
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater aan de Brink, laren
Fred van Leer - Leer van Fred Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maaspoort, Venlo
Javier Guzman - Guzmán
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Marcel Hensema - Alles in de hens
Posthuis Theater, Heerenveen
Marco Lopes - Wees blij
MFC De Pluk, Geldermalsen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nina De La Parra - Gods wegen
Papenstraattheater, Zwolle
Oldenhermanns - Unsexed
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Onze man in Teheran
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Koningshof, Maassluis
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Plien & Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater De Willem, Papendrecht
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
vrijdag 20 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Walhalla, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Barrie Stevens - The Show Must Go On
S.C.C. De Enck, Oirschot
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Deventer Schouwburg, Deventer
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daan Boom
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Stoep, Spijkenisse
Debby Petter - De liefde voorbij
De Maaspoort, Venlo
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Enge Buren - BASTA!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Pand, Gorinchem