Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Parochiehuis
Delden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
De Domijnen
Sittard
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Pand P
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
NatLab
Eindhoven
19:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Chassé Theater
Breda
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater Kulturhus
Borne
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
dinsdag 13 december 2022
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Domijnen, Sittard
woensdag 14 december 2022
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Andries Tunru - In Theorie
Het Parochiehuis, Delden
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Bussel, Oosterhout
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Comedy Night
Hedon, Zwolle
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater De Veste, Delft
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Flint, Amersfoort
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Chassé Theater, Breda
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving - Restante
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Kamal Kharmach
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kiki Schippers - Meer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater Sneek, Sneek
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater de Kom, Nieuwegein
19:45
Simplon Comedy Night
Simplon, Groningen
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Zaantheater, Zaandam
20:00
Waly Dia
Koninklijk Circus, Brussel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Domijnen, Sittard
donderdag 15 december 2022
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Ploeg - Ego
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Derek Otte - De tijd is om
Pand P, Eindhoven
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Femke Vernij - Op Volle Kracht
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Beuving - Restante
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best
De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Kamal Kharmach
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Theater Walhalla, Rotterdam
Kiki Schippers - Meer
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Beneluxtheater, Berlicum
Martijn Kardol - De Situatie
De Muze, Noordwijk
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Merijn Scholten - Solo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Patrick Laureij - Live
Agnietenhof, Tiel
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - DNA
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Uit Het Niets
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Rayen Panday - Focus
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
René Van Meurs - 2636
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Rob Scheepers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ronald Snijders - Een avond met mij
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Cammeleur, Dongen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
DeLaMar, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Perron-3, Rosmalen
vrijdag 16 december 2022
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
NatLab, Eindhoven
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
Andries Tunru - In Theorie
Chassé Theater, Breda
20:30
Arie Koomen - BOE!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Kulturhus, Borne
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer