Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Metropool
Hengelo
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Den heuvel
Alphen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meerpaal
Dronten
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
CHV Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Veluvine
Nunspeet
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
NatLab
Eindhoven
21:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:15
Leidse Schouwburg
Leiden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Vestzaktheater
Son
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Liefde
Haarlem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
donderdag 19 januari 2023
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
André Manuel - Sneu
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Beuving - Restante
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Daniëlle Schel - Ok
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Andries Tunru - In Theorie
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Leidse Schouwburg, Leiden
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Thomas Marty
La Madeleine, Brussel
20:00
Guillermo Guiz
Koninklijk Circus, Brussel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Niet Schieten! - Mannen van niks
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Rayen Panday - Focus
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Den heuvel, Alphen
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Weijer, Boxmeer
20:30
Femke Vernij - Op Volle Kracht
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Nieuwe Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Meerpaal, Dronten
Martijn Crins - Mesthoop
De Maaspoort, Venlo
Paulien Cornelisse - Aanstalten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
CHV Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 20 januari 2023
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
Kiki Schippers - Meer
Veluvine, Nunspeet
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Theater Ludens, Voorburg
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater De Veste, Delft
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Merijn Scholten - Solo
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Pannekoek - DNA
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Aron Elstak - Toetje!
Theater 't Pand, Gorinchem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Singer Theater, Laren
20:00
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Schouwburg Lochem, Lochem
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Posttheater, Arnhem
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Posttheater, Arnhem
Martijn Kardol - De Situatie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Oldenhermanns - FCKED
NatLab, Eindhoven
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Leidse Schouwburg, Leiden
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - De laatste ronde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Patrick Laureij - Live
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
André Manuel - Sneu
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Nathalie Baartman - SNAK
Het Klooster, Woerden
Ronald Snijders - Een avond met mij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Flint, Amersfoort
20:15
Ik Ga Stuk!
Diligentia, Den Haag
20:00
Nilgün Yerli - Tinderella
De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
De Muze, Noordwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
De Meenthe, Steenwijk
Paulien Cornelisse - Aanstalten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Jannie the Showdog
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma
C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Lieven Scheire - A.I.
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 21 januari 2023
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Vestzaktheater, Son
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
TivoliVredenburg, Utrecht
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater De Verwachting, Ritthem
Martijn Crins - Mesthoop
Theater de Liefde, Haarlem
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Kik, Elst
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater de Bussel, Oosterhout