Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
21:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
CHV Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
NatLab
Eindhoven
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
19:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Muze
Noordwijk
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
donderdag 19 januari 2023
20:00
Guillermo Guiz
Koninklijk Circus, Brussel
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Femke Vernij - Op Volle Kracht
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Rayen Panday - Focus
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Meerpaal, Dronten
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Daniëlle Schel - Ok
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
n00b speelt n00b
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Harmonie, Leeuwarden
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Leidse Schouwburg, Leiden
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - DNA
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
André Manuel - Sneu
Schouwburg Ogterop, Meppel
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Kom, Nieuwegein
Andries Tunru - In Theorie
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Niet Schieten! - Mannen van niks
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ik Ga Stuk!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Derek Otte - De tijd is om
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Ploeg - Ego
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving - Restante
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
CHV Noordkade, Veghel
Martijn Crins - Mesthoop
De Maaspoort, Venlo
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Musa - Schaakmat
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 20 januari 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Aanstalten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lieven Scheire - A.I.
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Posttheater, Arnhem
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Posttheater, Arnhem
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
De Kattendans, Bergeijk
20:00
André Manuel - Sneu
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater De Veste, Delft
20:15
Ik Ga Stuk!
Diligentia, Den Haag
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Oldenhermanns - FCKED
NatLab, Eindhoven
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Nilgün Yerli - Tinderella
De Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Aron Elstak - Toetje!
Theater 't Pand, Gorinchem
Ronald Snijders - Een avond met mij
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Kardol - De Situatie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Singer Theater, Laren
Henry van Loon - Jannie the Showdog
De Harmonie, Leeuwarden
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Schouwburg Lochem, Lochem
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Peter Pannekoek - DNA
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
De Muze, Noordwijk
Kiki Schippers - Meer
Veluvine, Nunspeet
20:15
Merijn Scholten - Solo
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma
C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Patrick Laureij - Live
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nathalie Baartman - SNAK
Het Klooster, Woerden
zaterdag 21 januari 2023
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lieven Scheire - A.I.
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
Posttheater, Arnhem
20:30
n00b speelt n00b
Posttheater, Arnhem
Martijn Kardol - De Situatie
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Rayen Panday - Focus
Spant!, Bussum
20:15
Femke Vernij - Op Volle Kracht
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Ik Ga Stuk!
Diligentia, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Schouwburg Amphion, Doetinchem