Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Floralis
Lisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
De Molenberg
Delfzijl
00:00
DeMess
Naarden
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Acropolis
Megen
Theater Kulturhus
Borne
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Scheldetheater
Terneuzen
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
HAL60
Roelofarendsveen
Kantine Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kunstgreep
Oostzaan
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
00:00
De Weijer
Boxmeer
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
TOP
Bemmel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Het Klooster
Woerden
Theater De Omval
Diemen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kattendans
Bergeijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kulturhus Holten
Holten
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
14:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Puddingfabriek
Groningen
15:00
Grand Theatre
Groningen
17:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Beun
Heiloo
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Munttheater
Weert
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
vrijdag 04 oktober 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Floralis, Lisse
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DeMess, Naarden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Acropolis, Megen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Kulturhus, Borne
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Scheldetheater, Terneuzen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
HAL60, Roelofarendsveen
Lebbis - De Ervaring
Kantine Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Best of... Ton Kas
De Kunstgreep, Oostzaan
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Lama's
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Purmaryn, Purmerend
zaterdag 05 oktober 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Weijer, Boxmeer
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Ludens, Voorburg
Nathalie Baartman - Breek
TOP, Bemmel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Fransche School Culemborg, Culemborg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Kulturhus Holten, Holten
Best of... Ton Kas
Posttheater, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Howard Komproe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 06 oktober 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Leidse Schouwburg, Leiden
14:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Tex de Wit
Puddingfabriek, Groningen
15:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
17:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
maandag 07 oktober 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 08 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Beun, Heiloo
Jen Kirkman
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Hehobros
Schuur, Haarlem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 09 oktober 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Best of... Ton Kas
Parktheater, Eindhoven
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het spectrum, Schijndel
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Agora Theater Druten, Druten
donderdag 10 oktober 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Munttheater, Weert
Henry van Loon - Onze Henry
Deventer Schouwburg, Deventer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen