Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Klokgebouw
Eindhoven
14:30
Parktheater
Eindhoven
21:00
Klokgebouw
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
Jan van Besouw
Goirle
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Café de Cactus
Hengelo
Schiecentrale Rotterdam
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schiecentrale Rotterdam
Rotterdam
Schiecentrale Rotterdam
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Weijer
Boxmeer
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Liefde
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Mimik
Deventer
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Koningshof
Maassluis
20:00
DeMess
Naarden
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Zwaan
Uitgeest
19:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
zaterdag 18 september 2021
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Wesopa Weesp, Weesp
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
zondag 19 september 2021
20:15
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
20:15
Rayen Panday - Trigger
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Tisjeboy Jay - Het Tijdelijke Abnormaal
Klokgebouw, Eindhoven
14:30
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
21:00
Tisjeboy Jay - Het Tijdelijke Abnormaal
Klokgebouw, Eindhoven
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 20 september 2021
Najib Amhali - Waar was ik?
Flint, Amersfoort
20:15
Rayen Panday - Trigger
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 21 september 2021
Najib Amhali - Waar was ik?
Flint, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater PePijn, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Jan van Besouw, Goirle
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Helligen Hendrik
Café de Cactus, Hengelo
Henry van Loon
Schiecentrale Rotterdam, Rotterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 22 september 2021
Najib Amhali - Waar was ik?
Flint, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Meervaart, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
Peter Pannekoek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Wart Kamps
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater De Omval, Diemen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schiecentrale Rotterdam, Rotterdam
Henry van Loon
Schiecentrale Rotterdam, Rotterdam
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater aan de Schie, Schiedam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Rayen Panday - Trigger
Zaantheater, Zaandam
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 23 september 2021
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Posttheater, Arnhem
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Pannekoek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
De Weijer, Boxmeer
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater de Liefde, Haarlem
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Lindenberg Theater, Nijmegen
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Perron-3, Rosmalen
20:30
Wart Kamps
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater Sneek, Sneek
20:00
Rayen Panday - Trigger
Scheldetheater, Terneuzen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
vrijdag 24 september 2021
Jan Beuving - Restante
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
20:30
Arie Koomen - BOE!
Theater PePijn, Den Haag
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Mimik, Deventer
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ali B - Koorts
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Het Veur Theater, Leidschendam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Koningshof, Maassluis
20:00
Lebbis - De Ziel
DeMess, Naarden
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Wart Kamps
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
De Zwaan, Uitgeest
19:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Ludens, Voorburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater De Leest, Waalwijk