Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
00:00
DeMess
Naarden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Skâns
Gorredijk
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
00:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Spant!
Bussum
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeMess
Naarden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Eendracht
Gemert
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schuur
Haarlem
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 28 februari 2020
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Emiel van der Logt - Serieus?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Kennemer Theater, Beverwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
DeMess, Naarden
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Skâns, Gorredijk
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 29 februari 2020
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
20:30
Anuar - EERLIJK
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
René van Meurs - Hunkert
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Lebbis - De Ervaring
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
The Silent Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Omval, Diemen
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Aan de Slinger, Houten
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Spant!, Bussum
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Sense, Dokkum
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tisjeboyjay - Van het net naar het doek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bill Bailey
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Todesangstschrei
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
DeMess, Naarden
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Meerpaal, Dronten
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
23:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2 (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Eendracht, Gemert
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zondag 01 maart 2020
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Markant Uden, Uden
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
maandag 02 maart 2020
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
20:15
Marcel Hensema - Alles in de Hens
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 03 maart 2020
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Zaantheater, Zaandam
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schuur, Haarlem
14:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn