Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
20:30
Vestzaktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
De Skâns
Gorredijk
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
DeMess
Naarden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
00:00
Markant Uden
Uden
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Eendracht
Gemert
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Theater Gooiland
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
DeMess
Naarden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
20:00
DeLaMar
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 28 februari 2020
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Vestzaktheater, Enschede
Lebbis - De Ervaring
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Skâns, Gorredijk
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Oosterpoort, Groningen
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
DeMess, Naarden
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Bussel, Oosterhout
René van Meurs - Hunkert
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Idea, Soest
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agnietenhof, Tiel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Zaantheater, Zaandam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 29 februari 2020
René van Meurs - Hunkert
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2 (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Posttheater, Arnhem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Spant!, Bussum
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Todesangstschrei
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Omval, Diemen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Sense, Dokkum
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Meerpaal, Dronten
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Eendracht, Gemert
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Tisjeboyjay - Van het net naar het doek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Lebbis - De Ervaring
Theater Gooiland, Hilversum
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
DeMess, Naarden
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Bussel, Oosterhout
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Bill Bailey
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Ludens, Voorburg
20:15
The Silent Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
zondag 01 maart 2020
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Markant Uden, Uden
maandag 02 maart 2020
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Marcel Hensema - Alles in de Hens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 03 maart 2020
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Debby Petter - De liefde voorbij
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schuur, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
14:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn