Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
DeMess
Naarden
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
00:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
DeMess
Naarden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Eendracht
Gemert
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Sense
Dokkum
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Markant Uden
Uden
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
vrijdag 28 februari 2020
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
DeMess, Naarden
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Skâns, Gorredijk
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Jan van Besouw, Goirle
Lebbis - De Ervaring
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Vestzaktheater, Enschede
20:15
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
20:30
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Kattendans, Bergeijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Emiel van der Logt - Serieus?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 29 februari 2020
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:15
The Silent Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Anuar - EERLIJK
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Bill Bailey
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
DeMess, Naarden
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Ervaring
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Tisjeboyjay - Van het net naar het doek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Eendracht, Gemert
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Meerpaal, Dronten
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Sense, Dokkum
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Omval, Diemen
Rundfunk - Todesangstschrei
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Spant!, Bussum
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Posttheater, Arnhem
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
23:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2 (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
René van Meurs - Hunkert
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 01 maart 2020
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Markant Uden, Uden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 02 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
20:15
Marcel Hensema - Alles in de Hens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 03 maart 2020
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Zaantheater, Zaandam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lievekamp, Oss
14:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schuur, Haarlem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel