Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
DNK
Assen
DeLaMar
Amsterdam
De Weverij
Zierikzee
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Wilminktheater
Enschede
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Kulturhus
Borne
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Musiater
Zevenaar
Fransche School Culemborg
Culemborg
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Deventer Schouwburg
Deventer
De Warande
Turnhout
De Poorterij
Zaltbommel
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. De Schakel
Waregem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Vestzaktheater
Son
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Sneek
Sneek
Theater RhederArt
Dieren
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
donderdag 19 maart 2020
Best of... Ton Kas
Kennemer Theater, Beverwijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Javier Guzman - Guzmán
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Plien & Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
Onze man in Teheran
DeLaMar, Amsterdam
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 20 maart 2020
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theaterhotel Almelo, Almelo
Marco Lopes - Wees blij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Kulturhus, Borne
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Stoep, Spijkenisse
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Bussel, Oosterhout
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Enge Buren - BASTA!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Barrie Stevens - The Show Must Go On
S.C.C. De Enck, Oirschot
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podium Hoge Woerd, De Meern
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rayen Panday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Silent Comedy
Munttheater, Weert
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Grof geschud - Lijmen
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Musiater, Zevenaar
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Fransche School Culemborg, Culemborg
Huub Stapel - Het Huwelijk
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Guzmán
Figi Theater, Zeist
Best of... Ton Kas
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Warande, Turnhout
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Muze, Noordwijk
Debby Petter - De liefde voorbij
De Maaspoort, Venlo
Daan Boom
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Chassé Theater, Breda
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 21 maart 2020
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Vestzaktheater, Son
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Sneek, Sneek
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater RhederArt, Dieren
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Omval, Diemen
Rayen Panday - Trigger
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Beun, Heiloo
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pook, Oostknollendam
Marcel Hensema - Alles in de hens
Parktheater, Eindhoven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Markant Uden, Uden
Anuar - EERLIJK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht