Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Toomler Theater
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Toomler Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Eendracht
Gemert
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het spectrum
Schijndel
Theater aan de Schie
Schiedam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Veste
Delft
Het Parochiehuis
Delden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Ons Tejater
Lieshout
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
Theater Concordia
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Chassé Theater
Breda
C.C. De Kimpel
Bilzen
Taverne
Bergen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
zaterdag 11 april 2020
Grof geschud - Lijmen
Deventer Schouwburg, Deventer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Diligentia, Den Haag
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
De Fransse Eijkel - Subtropique
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The Silent Comedy
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Fresku - Voordat het te laat is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 12 april 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
maandag 13 april 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 14 april 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Spiegel, Zwolle
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Rayen Panday - Trigger
De Harmonie, Leeuwarden
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Eendracht, Gemert
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Plien & Bianca - En nu dan?
ATLAS Theater, Emmen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parktheater, Eindhoven
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Silent Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Grof geschud - Lijmen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 15 april 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Venray, Venray
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maaspoort, Venlo
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het spectrum, Schijndel
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater aan de Schie, Schiedam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marco Lopes - Wees blij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater De Omval, Diemen
Sara Kroos - Verte
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Veste, Delft
Piepschuim - Grote Woorden
Het Parochiehuis, Delden
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 16 april 2020
Karin Bloemen - Souvenirs
Junushoff Theater, Wageningen
Enge Buren - BASTA!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Theater De Willem, Papendrecht
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Tejater, Lieshout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Hunkert
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Singer Theater, Laren
Best of... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Koornbeurs, Franeker
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Flip Noorman - Love it!
Theater Concordia, Enschede
Claudia de Breij - NU
Parktheater, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Deventer Schouwburg, Deventer
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kampanje, Den Helder
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Kimpel, Bilzen
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Nieuwe Kolk, Assen