CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 40
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 14 apr
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
21:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
za 15 apr
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Sneek
Sneek
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Koningsduin
Castricum
Helsdingen
Vianen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:15
Agnietenhof
Tiel
21:15
Agnietenhof
Tiel
De Eendracht
Gemert
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Orpheus
Apeldoorn
zo 16 apr
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
ma 17 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 18 apr
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
wo 19 apr
Zaantheater
Zaandam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Parochiehuis
Delden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:15
Mainstage
's-Hertogenbosch
21:15
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
do 20 apr
Zaantheater
Zaandam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Amare
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meerpaal
Dronten
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk

vrijdag 14 april 2023

20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Wilminktheater, Enschede
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Kasper van der Laan - Warm Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival van Beresteyn, Veendam
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Schouwburg Venray, Venray
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater Dakota, Den Haag
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Schouwburg de Lawei, Drachten
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Christel de Laat - Hoe dan?! C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Ludens, Voorburg
20:15
Cabarestafette De Muze, Noordwijk
20:30
André Manuel - Sneu Kunstmin Schouwburg, Dordrecht

zaterdag 15 april 2023

Youp van 't Hek - De laatste ronde Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Dok6, Panningen
20:15
Vincent Bijlo - Laat Dat Nou Maar Aan Mij Over C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater Sneek, Sneek
Theo Maassen - Onbekend Terrein De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Uit Het Niets De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het leven Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Patrick Laureij - Live Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Oldenhermanns - FCKED Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater de Stoep, Spijkenisse
Nathalie Baartman - SNAK Theater De Molen, Beuningen
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Schouwburg Het Park, Hoorn
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Zaantheater, Zaandam
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Theater Koningsduin, Castricum
Jan Beuving - Restante Helsdingen, Vianen
20:15
Ik Ga Stuk! Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Herman van Veen - De voorstelling TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Femke Vernij - Op Volle Kracht C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Agnietenhof, Tiel
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Agnietenhof, Tiel
Christel de Laat - Hoe dan?! De Eendracht, Gemert
20:00
Cameretten - Finalistentournee Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cabarestafette Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
André Manuel - Sneu De Reggehof, Goor
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Orpheus, Apeldoorn

zondag 16 april 2023

20:00
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Herman van Veen - De voorstelling TAQA Theater De Vest, Alkmaar

maandag 17 april 2023

Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 18 april 2023

20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Parktheater, Eindhoven
Christel de Laat - Hoe dan?! Brabanthallen, 's-Hertogenbosch

woensdag 19 april 2023

Youp van 't Hek - De laatste ronde Zaantheater, Zaandam
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Zaantheater, Zaandam
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid De Maaspoort, Venlo
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Nathalie Baartman - SNAK Het Parochiehuis, Delden
20:00
Merijn Scholten - Solo Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Parktheater, Eindhoven
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Chassé Theater, Breda
20:15
Kasper van der Laan - Warm Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Beuving - Restante Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Ik Ga Stuk! De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Flint, Amersfoort
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Mainstage, 's-Hertogenbosch
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:15
Cabarestafette Munttheater, Weert
20:30
Bas Birker - in blijde verachting Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

donderdag 20 april 2023

Youp van 't Hek - De laatste ronde Zaantheater, Zaandam
20:30
Willie Wartaal - Moederdag KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Meervaart, Amsterdam
20:00
René Van Meurs - 2636 Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Uit Het Niets Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Peter Lusse - Eddie voor het leven Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Patrick Laureij - Live Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - SNAK De Meerpaal, Dronten
20:00
Merijn Scholten - Solo Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Crins - Mesthoop De Toegift, Den Hoorn
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Kasper van der Laan - Warm Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines De Meenthe, Steenwijk
Jan Beuving - Restante Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Ik Ga Stuk! Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Theater De Leest, Waalwijk
Pagina 40