Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:15
Parktheater
Eindhoven
19:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Markant Uden
Uden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Parktheater
Eindhoven
19:15
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Den Enghel
Bergen op Zoom
Beneluxtheater
Berlicum
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
NatLab
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Ons Tejater
Lieshout
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Markant Uden
Uden
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Parktheater
Eindhoven
Markant Uden
Uden
20:00
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Markant Uden
Uden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Markant Uden
Uden
19:00
Chassé Theater
Breda
Markant Uden
Uden
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
dinsdag 05 april 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Markant Uden, Uden
20:15
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 06 april 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Parktheater, Eindhoven
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parktheater, Eindhoven
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Markant Uden, Uden
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parktheater, Eindhoven
donderdag 07 april 2022
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
20:15
Christel de Laat - Hoe dan?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Parktheater, Eindhoven
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nathalie Baartman - SNAK
Den Enghel, Bergen op Zoom
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Beneluxtheater, Berlicum
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 08 april 2022
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Leest, Waalwijk
zaterdag 09 april 2022
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Chassé Theater, Breda
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zondag 10 april 2022
19:30
Comedy Nacht Met: Jasper Van Der Veen, Leon Van Der Zanden, Thjum Arts
Effenaar, Eindhoven
dinsdag 12 april 2022
Pieter Derks - Uit het niets
Parktheater, Eindhoven
woensdag 13 april 2022
20:15
Merijn Scholten - Solo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Uit het niets
Parktheater, Eindhoven
20:15
René van Meurs - 2636
Markant Uden, Uden
donderdag 14 april 2022
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
NatLab, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Parktheater, Eindhoven
20:15
Merijn Scholten - Solo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Chassé Theater, Breda
vrijdag 15 april 2022
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Tejater, Lieshout
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Grof geschud - Broeden
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Leest, Waalwijk
zaterdag 16 april 2022
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 19 april 2022
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 20 april 2022
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Schalm, Veldhoven
donderdag 21 april 2022
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jandino - Opgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Rayen Panday - Focus
Markant Uden, Uden
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Cuijk, Cuijk
vrijdag 22 april 2022
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Max van den Burg
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lievekamp, Oss
19:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zaterdag 23 april 2022
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
LOS - Lusten en Lasten
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Markant Uden, Uden
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Chassé Theater, Breda
dinsdag 26 april 2022
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Chassé Theater, Breda
donderdag 28 april 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Theater De Lievekamp, Oss
vrijdag 29 april 2022
20:30
Cabarestafette 21-22
Parktheater, Eindhoven
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
20:00
Jandino - Opgefokt
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 30 april 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Chassé Theater, Breda
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
C.C. Nesterlé, Nistelrode
zondag 01 mei 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
19:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Chassé Theater, Breda
dinsdag 03 mei 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Chassé Theater, Breda
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 06 mei 2022
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Cabarestafette 21-22
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Cuijk, Cuijk