Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
De Hofnar
Aalten
19:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
16:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Chassé Theater
Breda
Mezz
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
19:30
Markant Uden
Uden
21:30
Markant Uden
Uden
20:00
Het Parochiehuis
Delden
21:30
Het Diekhuus
Middelharnis
19:30
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Idea
Soest
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
G.C. Tentakel
Zonhoven
Kulturhus
Denekamp
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Theater De Veste
Delft
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
21:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Markant Uden
Uden
21:30
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
De Meerpaal
Dronten
21:15
De Meerpaal
Dronten
Meervaart
Amsterdam
19:30
Het Klooster
Woerden
21:30
Het Klooster
Woerden
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Mimik
Deventer
19:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Aan de Slinger
Houten
19:30
Theater de Mythe
Goes
22:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
22:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
zaterdag 26 september 2020
21:15
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
De Hofnar, Aalten
19:15
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Kom, Nieuwegein
zondag 27 september 2020
Man, man, man, de Podcast
ATLAS Theater, Emmen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
16:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
maandag 28 september 2020
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
dinsdag 29 september 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Chassé Comedy Club
Chassé Theater, Breda
chasse comedy club
Mezz, Breda
woensdag 30 september 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Het Parochiehuis, Delden
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Het Diekhuus, Middelharnis
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Idea, Soest
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
George & Eran - George & Eran worden racisten
Musis, Arnhem
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
donderdag 01 oktober 2020
William Boeva - B30VA
G.C. Tentakel, Zonhoven
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Kulturhus, Denekamp
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Man, man, man, de Podcast
Zaantheater, Zaandam
20:30
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
21:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Mimik, Deventer
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
20:30
Comedyclub Almere XL
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedy Café
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
21:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
75 ‘dat Kun Je Wel Zien Dat Is Hij’ - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 02 oktober 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater Aan de Slinger, Houten
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Mythe, Goes
22:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
20:00
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Piepschuim - Grote Woorden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Piepschuim - Grote Woorden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel