Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Markiezenhof
Bergen op Zoom
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Spil
Roeselare
19:30
Scheldetheater
Terneuzen
21:30
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Posttheater
Arnhem
Het Klooster
Woerden
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cultura
Ede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Stroud
Putten
Maaspodium
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Venray
Venray
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Posttheater
Arnhem
19:00
Posttheater
Arnhem
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Martiniplaza
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kursaal Oostende
Oostende
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Mascini Theater
Amsterdam
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Maaspodium
Rotterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
De Molenberg
Delfzijl
21:30
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Effenaar
Eindhoven
Mimik
Deventer
19:30
DeMess
Naarden
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
TechnoHUB
Woerden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
19:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lievekamp
Oss
maandag 05 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 06 oktober 2020
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Enge Buren - Basta!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Finale Amsterdams Studenten Cabaret Festival
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
20:15
Lebbis - De Ervaring
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
woensdag 07 oktober 2020
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Zuidplein, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Markiezenhof, Bergen op Zoom
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Spil, Roeselare
19:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
21:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posttheater, Arnhem
Maartje & Kine - Speelbeesten
Het Klooster, Woerden
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Cultura, Ede
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater De Omval, Diemen
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater De Leest, Waalwijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Korrel Zout
C.C. Stroud, Putten
donderdag 08 oktober 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Ludens, Voorburg
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posttheater, Arnhem
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posttheater, Arnhem
19:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Zaantheater, Zaandam
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
Lieven Scheire
Kursaal Oostende, Oostende
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:15
Rayen Panday - Trigger
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Snijders - Een avond met mij
Mascini Theater, Amsterdam
19:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Vlamousse - Saampies
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 09 oktober 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Alex Ploeg - EGO
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Parktheater, Eindhoven
19:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Parktheater, Eindhoven
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Molenberg, Delfzijl
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Bell’s Comedy Club: Nigel Williams + Serine Ayari
Effenaar, Eindhoven
Chris Verlaan - Man in de Maak
Mimik, Deventer
19:30
Daniëlle Schel - OK
DeMess, Naarden
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Omval, Diemen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TechnoHUB, Woerden
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Fred van Leer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Zaantheater, Zaandam
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Posttheater, Arnhem
21:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Lievekamp, Oss