Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
DeLaMar
Amsterdam
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Klooster
Woerden
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Scheldetheater
Terneuzen
21:30
Scheldetheater
Terneuzen
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Spil
Roeselare
C.C. Stroud
Putten
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Ogterop
Meppel
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Markiezenhof
Bergen op Zoom
21:00
Posttheater
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
Kursaal Oostende
Oostende
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Posttheater
Arnhem
19:00
Posttheater
Arnhem
Mascini Theater
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Mainstage
's-Hertogenbosch
19:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
TechnoHUB
Woerden
21:30
Wesopa Weesp
Weesp
19:30
Wesopa Weesp
Weesp
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Agnietenhof
Tiel
Theater Walhalla
Rotterdam
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Maaspodium
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
maandag 05 oktober 2020
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
dinsdag 06 oktober 2020
20:15
Lebbis - De Ervaring
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Enge Buren - Basta!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
20:30
Finale Amsterdams Studenten Cabaret Festival
DeLaMar, Amsterdam
19:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 07 oktober 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Maartje & Kine - Speelbeesten
Het Klooster, Woerden
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
21:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Spil, Roeselare
Youp van 't Hek - Korrel Zout
C.C. Stroud, Putten
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Cultura, Ede
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater De Omval, Diemen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Markiezenhof, Bergen op Zoom
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posttheater, Arnhem
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 08 oktober 2020
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Zaantheater, Zaandam
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
Lieven Scheire
Kursaal Oostende, Oostende
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Rayen Panday - Trigger
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Vlamousse - Saampies
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posttheater, Arnhem
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posttheater, Arnhem
Ronald Snijders - Een avond met mij
Mascini Theater, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
19:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Mainstage, 's-Hertogenbosch
vrijdag 09 oktober 2020
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Zaantheater, Zaandam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TechnoHUB, Woerden
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Wesopa Weesp, Weesp
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Wesopa Weesp, Weesp
Alex Ploeg - EGO
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Kiki Schippers - Meer
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Schouwburg Venray, Venray
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Agnietenhof, Tiel
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater Walhalla, Rotterdam
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Stacey Esajas - SOEP!
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Stacey Esajas - SOEP!
Studio de Bakkerij, Rotterdam
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Maartje & Kine - Speelbeesten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Karin Bloemen - solovoorstelling
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk