CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 47
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 09 mei
20:00
Wilminktheater
Enschede
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Nesterlé
Nistelrode
zo 10 mei
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
14:30
DeLaMar
Amsterdam
ma 11 mei
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
di 12 mei
Wilminktheater
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
00:00
ATLAS Theater
Emmen
wo 13 mei
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Concordia
Enschede
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
do 14 mei
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
vr 15 mei
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal

zaterdag 09 mei 2020

20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Wilminktheater, Enschede
00:00
Johan Goossens - Try Out Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Flip Noorman Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Johan Fretz - Toriman Theater PePijn, Den Haag
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater Ludens, Voorburg
Rayen Panday - Trigger Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
The Silent Comedy Theater De Veste, Delft
20:15
Ali B - Koorts Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Koornbeurs, Franeker
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Posttheater, Arnhem
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Orpheus, Apeldoorn
Best of... Ton Kas Markant Uden, Uden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Sorry Baby Energiehuis, Dordrecht
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Energiehuis, Dordrecht
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring De Kleine Komedie, Amsterdam
Spruijt & Opperman - Heimweeën C.C. Nesterlé, Nistelrode

zondag 10 mei 2020

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken DeLaMar, Amsterdam

maandag 11 mei 2020

20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 12 mei 2020

Kasper van der Laan - 1 Kilo Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Nathalie Baartman - Breek De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom ATLAS Theater, Emmen

woensdag 13 mei 2020

20:00
Johan Fretz - Toriman Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Hof 88, Almelo
20:30
Flip Noorman - Love it! Theater de Stoep, Spijkenisse
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Concordia, Enschede
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Best of... Ton Kas TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Ogterop, Meppel
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ali B - Koorts Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Chassé Theater, Breda

donderdag 14 mei 2020

Best of... Ton Kas Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Veluvine, Nunspeet
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Theaters Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Rayen Panday - Trigger Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Johan Fretz - Toriman Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Singer Theater, Laren
Cabarestafette Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Verte Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Meervaart, Amsterdam
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Fulcotheater, IJsselstein
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Silent Comedy De Harmonie, Leeuwarden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard

vrijdag 15 mei 2020

00:00
Johan Goossens - Try Out Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
The Silent Comedy Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Johan Fretz - Toriman Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pagina 47