CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 48
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 mei
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Theater Sneek
Sneek
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Idea
Soest
za 23 mei
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
S.C.C. De Muzenval
Eersel
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zo 24 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ma 25 mei
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
di 26 mei
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
wo 27 mei
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Zaantheater
Zaandam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
do 28 mei
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vr 29 mei
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
DNK
Assen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam

vrijdag 22 mei 2020

Sara Kroos - Verte Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Sneek, Sneek
00:00
Nathalie Baartman - Breek Parktheater, Eindhoven
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst Diligentia, Den Haag
Best of... Ton Kas Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Johan Fretz - Toriman KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Rayen Panday - Trigger Meervaart, Amsterdam
20:15
Cabarestafette Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Musis, Arnhem
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Eva Crutzen - Try Out Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Idea, Soest

zaterdag 23 mei 2020

Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - Masterclass Geluk S.C.C. De Muzenval, Eersel
00:00
Johan Goossens - Try Out Posttheater, Arnhem
00:00
Nathalie Baartman - Breek De Meenthe, Steenwijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Diligentia, Den Haag
Best of... Ton Kas Spant!, Bussum
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Meervaart, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rayen Panday - Trigger Meervaart, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Markant Uden, Uden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Munttheater, Weert
20:15
Ali B - Koorts Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
The Silent Comedy Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Figi Theater, Zeist
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

zondag 24 mei 2020

Best of... Ton Kas Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

maandag 25 mei 2020

20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Parktheater, Eindhoven

dinsdag 26 mei 2020

00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Het Park, Hoorn
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Toneelschuur, Haarlem
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Parktheater, Eindhoven
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Zaantheater, Zaandam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater de Griffioen, Amstelveen

woensdag 27 mei 2020

00:00
Johan Goossens - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Het Klooster, Woerden
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst Zaantheater, Zaandam
Best of... Ton Kas Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eva Crutzen - Try Out Schouwburg Venray, Venray
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Beun, Heiloo
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

donderdag 28 mei 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Johan Goossens - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Kom, Nieuwegein
Best of... Ton Kas Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Redi Kapje - Redi Kapje Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien en Bianca - En nu dan? Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Harmonie, Leeuwarden
20:15
The Silent Comedy Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

vrijdag 29 mei 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Parktheater, Eindhoven
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Johan Goossens - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst Markant Uden, Uden
Best of... Ton Kas Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Redi Kapje - Redi Kapje Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
The Silent Comedy Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Kleine Willem, Enschede
20:30
Eva Crutzen - Try Out DNK, Assen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Johan Fretz - Toriman Theater Walhalla, Rotterdam
Pagina 48