Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Dok6
Panningen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Kulturhus Holten
Holten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Het spectrum
Schijndel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Vianen
Vianen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Figi Theater
Zeist
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
17:00
Vorst Nationaal
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
08:30
Diligentia
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Floralis
Lisse
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:15
Boom Chicago
Amsterdam
vrijdag 31 maart 2023
20:15
n00b speelt n00b
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Uit Het Niets
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Meervaart, Amsterdam
20:30
André Manuel - Sneu
Posttheater, Arnhem
20:15
Ik Ga Stuk!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Bas Birker - in blijde verachting
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Spant!, Bussum
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Martijn Crins - Mesthoop
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
TAFKAL
Martiniplaza, Groningen
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
René Van Meurs - 2636
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Willie Wartaal - Moederdag
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Theater de Bussel, Oosterhout
Christel de Laat - Hoe dan?!
Dok6, Panningen
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Kommil Foo - Grind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Schalm, Veldhoven
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Theater de Schalm, Veldhoven
zaterdag 01 april 2023
20:15
Musa - Schaakmat
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Hof 88, Almelo
20:30
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Uit Het Niets
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Kommil Foo - Grind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
Posttheater, Arnhem
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks
C.C. Den Herd, Bladel
Jan Beuving - Restante
Chassé Theater, Breda
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
n00b speelt n00b
Diligentia, Den Haag
20:30
Merijn Scholten - Solo
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
TAFKAL
Martiniplaza, Groningen
Martijn Kardol - De Situatie
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Andries Tunru - In Theorie
Kulturhus Holten, Holten
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Vincent Bijlo - Laat Dat Nou Maar Aan Mij Over
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Blauwe Vinkjes - Nu Al Een Hit
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het leven
C.C. Stroud, Putten
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Het spectrum, Schijndel
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ik Ga Stuk!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Theater Vianen, Vianen
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater De Storm, Winterswijk
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Figi Theater, Zeist
zondag 02 april 2023
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:30
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Kommil Foo - Grind
De Kleine Komedie, Amsterdam
17:00
Kev Adams
Vorst Nationaal, Brussel
maandag 03 april 2023
Alex Ploeg - Ego
De Kleine Komedie, Amsterdam
08:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Diligentia, Den Haag
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 04 april 2023
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Ploeg - Ego
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Uit Het Niets
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 05 april 2023
Jochem Myjer - Net alsof
Theater Hof 88, Almelo
Alex Ploeg - Ego
De Kleine Komedie, Amsterdam
18:15
Tim Heidecker
Boom Chicago, Amsterdam