Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Posthuis Theater
Heerenveen
Wapen van Reek
Reek
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Theater Idea
Soest
00:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
00:00
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Trefpunt
Warmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Dorpshuis De Juffrouw
Hazerswoude Dorp
Diligentia
Den Haag
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Diligentia
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Figi Theater
Zeist
Klein Theater Ons Huis
Dinxperlo
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Spant!
Bussum
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
DRU Industriepark
Ulft
Podium Neede
Neede
De Kleine Komedie
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Weijer
Boxmeer
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Den Herd
Bladel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
vrijdag 25 oktober 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Verte
Posthuis Theater, Heerenveen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wapen van Reek, Reek
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Venray, Venray
00:00
René van Meurs - Hunkert
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Kirsten van Teijn - NOBEL
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Idea, Soest
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Fidei et Arti, Oudenbosch
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Het Kielzog, Hoogezand
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Spant!, Bussum
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lebbis - De Ervaring
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Trefpunt, Warmond
Best of... Ton Kas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Dorpshuis De Juffrouw, Hazerswoude Dorp
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
20:00
Wouter Monden
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Maaspoort, Venlo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Sneek, Sneek
20:15
Hehobros
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
van Beresteyn, Veendam
20:30
Thomas Acda
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Werftheater, Utrecht
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up (NL)
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Stacey Esajas - SOEP!
Podium Mozaiek, Amsterdam
zaterdag 26 oktober 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Maagd, Bergen op Zoom
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Verte
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Figi Theater, Zeist
Kasper van Kooten - Speeltijd
Klein Theater Ons Huis, Dinxperlo
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Howard Komproe - Life On Stage
Spant!, Bussum
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Posttheater, Arnhem
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Enge Buren - BASTA!
DRU Industriepark, Ulft
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Neede, Neede
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
BREStheater, Brielle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Lebbis - De Ervaring
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
De Weijer, Boxmeer
Best of... Ton Kas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Agnietenhof, Tiel
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
20:15
Max van den Burg - Paasbest
BaronTheater, Opende
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Bon theater, Medemblik
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Werftheater, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Boodschap, Rijen
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
HAL60, Roelofarendsveen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up (NL)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Het Park, Hoorn
zondag 27 oktober 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Den Herd, Bladel
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Hengelo, Hengelo
maandag 28 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tom Segura
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Leest, Waalwijk
dinsdag 29 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Patrizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tom Segura
Zuiderpershuis, Antwerpen