Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Maaspodium
Rotterdam
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:15
Flint
Amersfoort
22:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:30
De Molenberg
Delfzijl
19:30
De Molenberg
Delfzijl
19:30
Diligentia
Den Haag
21:30
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
De Toegift
Den Hoorn
C.C. Deurne
Deurne
Mimik
Deventer
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
19:30
ATLAS Theater
Emmen
21:00
De Reggehof
Goor
19:00
De Reggehof
Goor
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
DeMess
Naarden
Theater De Lievekamp
Oss
19:00
Dok6
Panningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Maaspodium
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
19:30
Wesopa Weesp
Weesp
21:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
TechnoHUB
Woerden
20:15
Zaantheater
Zaandam
19:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Flint
Amersfoort
15:00
Flint
Amersfoort
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
22:00
Meervaart
Amsterdam
21:00
Posttheater
Arnhem
19:00
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. Genk
Genk
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Boerderij
Huizen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
donderdag 08 oktober 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
19:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 09 oktober 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:15
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Kardol - Welkom
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Molenberg, Delfzijl
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Molenberg, Delfzijl
19:30
Jandino - Opgefokt
Diligentia, Den Haag
21:30
Jandino - Opgefokt
Diligentia, Den Haag
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater de Kampanje, Den Helder
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
De Toegift, Den Hoorn
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Deurne, Deurne
Chris Verlaan - Man in de Maak
Mimik, Deventer
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Omval, Diemen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fred van Leer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Parktheater, Eindhoven
21:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bell’s Comedy Club: Nigel Williams + Serine Ayari
Effenaar, Eindhoven
Kasper van Kooten - Speeltijd
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Reggehof, Goor
19:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Reggehof, Goor
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Lebbis - De Ervaring
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Scratch Night
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Daniëlle Schel - OK
DeMess, Naarden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Lievekamp, Oss
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Karin Bloemen - solovoorstelling
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Maartje & Kine - Speelbeesten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Stacey Esajas - SOEP!
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Stacey Esajas - SOEP!
Studio de Bakkerij, Rotterdam
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater Walhalla, Rotterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Agnietenhof, Tiel
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Kiki Schippers - Meer
Theater Ludens, Voorburg
Alex Ploeg - EGO
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Wesopa Weesp, Weesp
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TechnoHUB, Woerden
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Zaantheater, Zaandam
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 10 oktober 2020
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
21:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Posttheater, Arnhem
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Posttheater, Arnhem
Man, man, man, de Podcast
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Genk, Genk
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Oosterpoort, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater De Boerderij, Huizen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Cabaret Café Powered bij Aegon
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Myllesweerd, Mill
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal