Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Mimik
Deventer
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Klein Theater Ons Huis
Dinxperlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Liefde
Haarlem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
Den heuvel
Alphen
Wilminktheater
Enschede
C.C De Muze
Heusden-Zolder
16:00
Mimik
Deventer
Schouwburg Odeon
Zwolle
S.C.C. De Ruchte
Someren
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theaterkerk Hemels
Twisk
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Tuschinski
Amsterdam
20:15
Singer Theater
Laren
Munttheater
Weert
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Musis
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Het spectrum
Schijndel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Den Blank
Overijse
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. De Werft
Geel
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Ekerse Theaterzaal
Ekeren
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Den heuvel
Alphen
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Ethias Arena
Hasselt
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
zaterdag 22 oktober 2022
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Diligentia, Den Haag
20:30
Merijn Scholten - Solo
Mimik, Deventer
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Crins - Mesthoop
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:15
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater De Omval, Diemen
20:00
Lebbis - De Ziel
Schouwburg Lochem, Lochem
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Klein Theater Ons Huis, Dinxperlo
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Theater de Schalm, Veldhoven
Jimmy Carr
Theater de Spiegel, Zwolle
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater de Liefde, Haarlem
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Maaspoort, Venlo
20:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Femke Vernij - Op Volle Kracht
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Theater de Spiegel, Zwolle
Christel de Laat - Hoe dan?!
Den heuvel, Alphen
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Wilminktheater, Enschede
Bas Birker - in blijde verachting
C.C De Muze, Heusden-Zolder
zondag 23 oktober 2022
16:00
Saman Amini's integratieplan
Mimik, Deventer
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Schouwburg Odeon, Zwolle
Henry van Loon - Jannie the Showdog
S.C.C. De Ruchte, Someren
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theaterkerk Hemels, Twisk
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
maandag 24 oktober 2022
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Singer Theater, Laren
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 25 oktober 2022
20:00
Youp van 't Hek
Tuschinski, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Singer Theater, Laren
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Munttheater, Weert
20:15
Lebbis - De Ziel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jimmy Carr - Terribly Funny
Musis, Arnhem
De Pannekoekencaravan
Wilminktheater, Enschede
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Lievekamp, Oss
woensdag 26 oktober 2022
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Saman Amini's integratieplan
Chassé Theater, Breda
20:00
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Rob Scheepers - Bekant (Try-out)
Het spectrum, Schijndel
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
René Van Meurs - 2636
C.C. De Werft, Geel
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Diligentia, Den Haag
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Jimmy Carr
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
BREStheater, Brielle
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Den Blank, Overijse
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Kantine Walhalla, Rotterdam
donderdag 27 oktober 2022
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Saman Amini's integratieplan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Schaffelaartheater, Barneveld
René Van Meurs - 2636
C.C. De Werft, Geel
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Ekerse Theaterzaal, Ekeren
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Diligentia, Den Haag
20:30
Merijn Scholten - Solo
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Lebbis - De Ziel
Junushoff Theater, Wageningen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Munttheater, Weert
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Den heuvel, Alphen
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Jimmy Carr
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Ethias Arena, Hasselt
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Cultura, Ede
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Comedycloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht