CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 25 jun
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
zo 26 jun
Orpheus
Apeldoorn
1
ma 27 jun
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
wo 29 jun
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Parktheater
Eindhoven
do 30 jun
Capitole
Gent
20:00
Parktheater
Eindhoven
za 02 jul
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
di 05 jul
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
za 09 jul
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
zo 10 jul
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
wo 13 jul
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
do 14 jul
20:00
Martinuskerk
Hempens
20:00
013
Tilburg
vr 15 jul
Martiniplaza
Groningen
vr 22 jul
20:00
Capitole
Gent
za 23 jul
20:00
Capitole
Gent
zo 07 aug
20:00
DeLaMar
Amsterdam
vr 12 aug
20:00
Casino Kursaal
Oostende
za 13 aug
20:00
Casino Kursaal
Oostende
di 16 aug
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
1
2
zo 28 aug
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
2
do 01 sep
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
ma 05 sep
De Muze
Noordwijk
Diligentia
Den Haag
1
wo 07 sep
Schouwburg Rex
Mol
do 08 sep
Schouwburg Rex
Mol
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
1
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
vr 09 sep
C.C. Zwaneberg
Antwerpen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
za 10 sep
C.C. Zwaneberg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 14 sep
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater De Vest
Alkmaar
do 15 sep
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
vr 16 sep
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
za 17 sep
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
zo 18 sep
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
di 20 sep
Schouwburg Amphion
Doetinchem
wo 21 sep
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
do 22 sep
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater De Omval
Diemen
vr 23 sep
C.C. De Schakel
Waregem
Theater Walhalla
Rotterdam
Witte Theater
IJmuiden
De Maagd
Bergen op Zoom
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
C.C. De Hofnar
Valkenswaard
za 24 sep
C.C. De Schakel
Waregem
Odeon de Spiegel Theaters
Zwolle
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
zo 25 sep
Het Trefpunt
Warmond
di 27 sep
C.C. De Werf
Aalst
Junushoff Theater
Wageningen
wo 28 sep
C.C. De Werf
Aalst
De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
do 29 sep
Casino Kursaal
Oostende
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Werftheater
Utrecht
vr 30 sep
Casino Kursaal
Oostende
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein

zaterdag 25 juni 2016

20:00
Hans Teeuwen Orpheus, Apeldoorn
20:30
Bob MacLaren / Tom Sligting Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Maartje & Kine Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

zondag 26 juni 2016

Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Orpheus, Apeldoorn
1

maandag 27 juni 2016

19:30
The Adam Carolla Show Melkweg, Amsterdam
1

woensdag 29 juni 2016

Alex Agnew - Unfinished Business C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Hans Teeuwen Parktheater, Eindhoven

donderdag 30 juni 2016

Youp van 't Hek - Licht Capitole, Gent
20:00
Hans Teeuwen Parktheater, Eindhoven

zaterdag 02 juli 2016

20:30
Peter van Rooijen / Stefano Keizers Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

dinsdag 05 juli 2016

20:00
Hans Teeuwen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

zaterdag 09 juli 2016

20:00
Hans Teeuwen Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

zondag 10 juli 2016

20:00
Hans Teeuwen Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

woensdag 13 juli 2016

19:30
Reggie Watts Melkweg, Amsterdam
1

donderdag 14 juli 2016

20:00
Hans Teeuwen Martinuskerk, Hempens
20:00
Comedy Central Presents: Reggie Watts 013, Tilburg

vrijdag 15 juli 2016

Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Martiniplaza, Groningen

vrijdag 22 juli 2016

20:00
Hans Teeuwen Capitole, Gent

zaterdag 23 juli 2016

20:00
Hans Teeuwen Capitole, Gent

zondag 07 augustus 2016

20:00
Bill Burr DeLaMar, Amsterdam

vrijdag 12 augustus 2016

20:00
Hans Teeuwen Casino Kursaal, Oostende

zaterdag 13 augustus 2016

20:00
Hans Teeuwen Casino Kursaal, Oostende

dinsdag 16 augustus 2016

20:00
Louis C.K. Ziggo Dome, Amsterdam
1
2

zondag 28 augustus 2016

20:00
Amy Schumer Heineken Music Hall, Amsterdam
2

donderdag 01 september 2016

Ronald Goedemondt - Geen sprake van Betty Asfalt Complex, Amsterdam

maandag 05 september 2016

Ronald Goedemondt - Geen sprake van De Muze, Noordwijk
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Diligentia, Den Haag
1

woensdag 07 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business Schouwburg Rex, Mol

donderdag 08 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business Schouwburg Rex, Mol
20:15
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Claudia de Breij
Claudia de Breij Theater PePijn, Den Haag
1
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn MIDI Tilburg, Tilburg

vrijdag 09 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Zwaneberg, Antwerpen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Posttheater, Arnhem

zaterdag 10 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Zwaneberg, Antwerpen
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 14 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Herbakker, Eeklo
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater De Vest, Alkmaar

donderdag 15 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Herbakker, Eeklo
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater de Speeldoos, Baarn

vrijdag 16 september 2016

Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Scheldetheater, Terneuzen
Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Het Veur Theater, Leidschendam

zaterdag 17 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Jochen Otten Diligentia, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater Dakota, Den Haag

zondag 18 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen

dinsdag 20 september 2016

Ronald Goedemondt - Geen sprake van Schouwburg Amphion, Doetinchem

woensdag 21 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
NUHR - Draai het eens om De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Het Klooster, Woerden
20:30
Cabarestafette Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

donderdag 22 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Het LOO, Tessenderlo
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Witte Theater, IJmuiden
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater De Omval, Diemen

vrijdag 23 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Schakel, Waregem
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders Witte Theater, IJmuiden
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop De Maagd, Bergen op Zoom
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Bill Bailey RAI Theater, Amsterdam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben C.C. De Hofnar, Valkenswaard

zaterdag 24 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Schakel, Waregem
Micha Wertheim - Ergens Anders Odeon de Spiegel Theaters, Zwolle
Kasper van Kooten - Bonte avond Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Cabarestafette Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater ’t Mozaïek, Wijchen

zondag 25 september 2016

De Partizanen - De Partizanen Het Trefpunt, Warmond

dinsdag 27 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Werf, Aalst
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Junushoff Theater, Wageningen

woensdag 28 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Werf, Aalst
Kasper van Kooten - Bonte avond De Veste, Delft
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater De Winsinghhof, Roden

donderdag 29 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business Casino Kursaal, Oostende
Kasper van Kooten - Bonte avond De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater Hof 88, Almelo
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Werftheater, Utrecht

vrijdag 30 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business Casino Kursaal, Oostende
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van Kooten - Bonte avond De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Kom, Nieuwegein
Pagina 1