CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 30 apr
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Ins Blau
Leiden
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Almere
Almere
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
C.C. De Hofnar
Valkenswaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zo 01 mei
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
14:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
ma 02 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
2
1
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
di 03 mei
Spant
Bussum
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
2
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
wo 04 mei
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg de Lawei
Drachten
do 05 mei
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
2
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
vr 06 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Kolk
Assen
Prinsenhof
Best
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Veste
Delft
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
za 07 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Venray
Venray
Prinsenhof
Best
Diligentia
Den Haag
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
zo 08 mei
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
14:00
De Speeldoos
Vught
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Veste
Delft
ma 09 mei
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
di 10 mei
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
wo 11 mei
Schaffelaartheater
Barneveld
De Flint
Amersfoort

zaterdag 30 april 2016

Daniël Arends Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Paardenpoetser Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Louter Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Ogterop, Meppel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater Ins Blau, Leiden
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater de Blauwe Kei, Veghel
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Theater De Lievekamp, Oss
Murth Mossel - Voors en tegens Schouwburg Almere, Almere
Soundos - Geboren met ervaring Diligentia, Den Haag
Dorine Wiersma Deventer Schouwburg, Deventer
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leids Cabaret Festival - finalistentour Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater Zuidplein, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Markant Uden, Uden
Cameretten Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
André Manuel Agnietenhof, Tiel
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables Wilminktheater, Enschede
20:00
De Blonde Jongens en Tim De Kargadoor, Utrecht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen C.C. De Hofnar, Valkenswaard
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Sneek, Sneek
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar De Speeldoos, Vught
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck De Kattendans, Bergeijk
20:30
Daniël Arends Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

zondag 01 mei 2016

Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater Bellevue, Amsterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Agora Theater Druten, Druten
14:30
Intouchables Wilminktheater, Enschede
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
John Cleese De Oosterpoort, Groningen

maandag 02 mei 2016

René van Meurs - Even Goede Vrienden Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
John Cleese Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
2
1
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadsschouwburg Groningen, Groningen

dinsdag 03 mei 2016

Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Spant, Bussum
Ashton Brothers - Enfants Terribles Junushoff Theater, Wageningen
Hans Teeuwen Zaantheater, Zaandam
Foto Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Toneelschuur, Haarlem
20:00
John Cleese Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
2
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Intouchables Agora Theater Lelystad, Lelystad

woensdag 04 mei 2016

Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg de Lawei, Drachten

donderdag 05 mei 2016

Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Theater de Blauwe Kei, Veghel
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
2
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst Theater 't Kapelletje, Rotterdam

vrijdag 06 mei 2016

Daniël Arends De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater De Kolk, Assen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Prinsenhof, Best
De Partizanen - De Partizanen SplotsZ, Roelofarendsveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Veste, Delft
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater Sneek, Sneek
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden De Kattendans, Bergeijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater Bellevue, Amsterdam

zaterdag 07 mei 2016

Daniël Arends De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater De Vest, Alkmaar
Murth Mossel - Voors en tegens Schouwburg Venray, Venray
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Prinsenhof, Best
Leids Cabaret Festival - finalistentour Diligentia, Den Haag
20:00
Kommil Foo Concertgebouw, Brugge
20:00
Hans Teeuwen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen De Oosterpoort, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Veste, Delft
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Intouchables Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Onno Innemee en Kees Torn - Eraf met dat dak! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Agora Theater Druten, Druten
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
John Cleese TivoliVredenburg, Utrecht

zondag 08 mei 2016

Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak De Speeldoos, Vught
15:00
Intouchables Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Veste, Delft

maandag 09 mei 2016

20:00
Hans Teeuwen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

dinsdag 10 mei 2016

Lebbis - De Paardenpoetser Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Op het laatste moment Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Schoft Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen De Harmonie, Leeuwarden

woensdag 11 mei 2016

Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schaffelaartheater, Barneveld
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Flint, Amersfoort
Pagina 1