CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 30 sep
Casino Kursaal
Oostende
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theaters Tilburg
Tilburg
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Bellevue
Amsterdam
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg het Park
Hoorn
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
C.C. De Hofnar
Valkenswaard
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Rabotheater Hengelo
Hengelo
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Kargadoor
Utrecht
za 01 okt
Casino Kursaal
Oostende
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Fransche School Culemborg
Culemborg
Scheldetheater
Terneuzen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Werftheater
Utrecht
ma 03 okt
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Odeon de Spiegel Theaters
Zwolle
di 04 okt
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Posttheater
Arnhem
wo 05 okt
TheAtriuM
Mechelen
DeLaMar
Amsterdam
1
Spant
Bussum
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Veste
Delft
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Speeldoos
Vught
do 06 okt
TheAtriuM
Mechelen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Cardo
Groesbeek
Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Werftheater
Utrecht
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
vr 07 okt
Grenslandhallen
Hasselt
Het Klooster
Woerden
Odeon de Spiegel Theaters
Zwolle
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg het Park
Hoorn
Koningshof
Maassluis
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Weijer
Boxmeer
Theater Idea
Soest
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen

vrijdag 30 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business Casino Kursaal, Oostende
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van Kooten - Bonte avond De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theaters Tilburg, Tilburg
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte Jan van Besouw, Goirle
Youp van 't Hek - Licht Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Bellevue, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
NUHR Schouwburg het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 C.C. De Hofnar, Valkenswaard
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien Flint, Amersfoort
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater Sneek, Sneek
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Rabotheater Hengelo, Hengelo
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Werftheater, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Parktheater, Eindhoven
20:30
Fabian Franciscus De Kargadoor, Utrecht

zaterdag 01 oktober 2016

Alex Agnew - Unfinished Business Casino Kursaal, Oostende
Jochen Otten C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Micha Wertheim - Ergens Anders Fransche School Culemborg, Culemborg
Ashton Brothers - Enfants Terribles Scheldetheater, Terneuzen
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Bellevue, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater Bouwkunde, Deventer
Marc-Marie Huijbregts Lindenberg Theater, Nijmegen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
NUHR Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Hoftheater, Raalte
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Cabarestafette De Speeldoos, Vught
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Werftheater, Utrecht

maandag 03 oktober 2016

20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Odeon de Spiegel Theaters, Zwolle

dinsdag 04 oktober 2016

Daniël Arends - De Afterparty Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ashton Brothers - Enfants Terribles Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Posttheater, Arnhem

woensdag 05 oktober 2016

Alex Agnew - Unfinished Business TheAtriuM, Mechelen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van DeLaMar, Amsterdam
1
Daniël Arends - De Afterparty Spant, Bussum
Ashton Brothers - Enfants Terribles Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts Het Klooster, Woerden
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Veste, Delft
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer Theater De Omval, Diemen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Posttheater, Arnhem
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt De Speeldoos, Vught

donderdag 06 oktober 2016

Alex Agnew - Unfinished Business TheAtriuM, Mechelen
Cabarestafette Theater De Lievekamp, Oss
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Cardo, Groesbeek
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart! Het Veur Theater, Leidschendam
Henry van Loon - Sleutelmoment HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Oscar Arnold Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Werftheater, Utrecht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Witte Theater, IJmuiden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

vrijdag 07 oktober 2016

Alex Agnew - Unfinished Business Grenslandhallen, Hasselt
Micha Wertheim - Ergens Anders Het Klooster, Woerden
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Odeon de Spiegel Theaters, Zwolle
Clifton Braam - De Eerste Keer Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg het Park, Hoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Koningshof, Maassluis
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart! De Weijer, Boxmeer
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Idea, Soest
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop! Scheldetheater, Terneuzen
20:00
NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater Sneek, Sneek
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook De Muze, Noordwijk
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Posthuis Theater, Heerenveen
Pagina 1