CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 23 feb
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Leest
Waalwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Musis en Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Willem
Papendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kom
Nieuwegein
HAN Campustheater
Nijmegen
1
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg het Park
Hoorn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
vr 24 feb
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Griffioen
Amstelveen
ATLAS Theater
Emmen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Noorderkerk
Sneek
Theater De Kolk
Assen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Walhalla
Rotterdam
De Reggehof
Goor
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Volta
Amsterdam
za 25 feb
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
JH Knipperlicht
Zulte
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Arto Theater
Schoonhoven
De Kunstlinie
Almere
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Omval
Diemen
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
zo 26 feb
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
AFAS Live
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
ma 27 feb
DeLaMar
Amsterdam
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
di 28 feb
Diligentia
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Hof 88
Almelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht

donderdag 23 februari 2017

Pieter Derks - Spot Orpheus, Apeldoorn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater De Leest, Waalwijk
Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Marc-Marie Huijbregts Musis en Stadstheater Arnhem, Arnhem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater de Blauwe Kei, Veghel
André Manuel - De Onzen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Even goede vrienden Theater De Willem, Papendrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Kom, Nieuwegein
Foto Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer HAN Campustheater, Nijmegen
1
20:00
Philippe Geubels De Nieuwe Kolk, Assen
1
20:00
Watskeburt?! - de musical Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Parktheater, Eindhoven
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Wim Helsen Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard De Molenberg, Delfzijl
20:15
Chris Silos - Pierewaaien Schouwburg Almere, Almere
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Schouwburg het Park, Hoorn
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Idea, Soest
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Cameretten - Finalistentournee Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater PePijn, Den Haag
20:30
Oldenosborn - #Life Theater de Speeldoos, Baarn

vrijdag 24 februari 2017

Pieter Derks - Spot Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater de Griffioen, Amstelveen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - De Afterparty Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Schouwburg Amphion, Doetinchem
Speelman & Speelman - Het moet eruit Noorderkerk, Sneek
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater De Kolk, Assen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater de Blauwe Kei, Veghel
Oldenosborn - #Life Theater Walhalla, Rotterdam
André Manuel - De Onzen De Reggehof, Goor
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadshoftheater Vianen, Vianen
Sanne Wallis de Vries - Gut Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Theatergroep Oeloek - Opschmùck Theater Zuidplein, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Philippe Geubels De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Watskeburt?! - de musical Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jandino Asporaat - Keihard van Beresteyn, Veendam
20:00
Henry van Loon - Sleutelmoment De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Cabarestafette Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Het Musiater, Zevenaar
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Matroesjka - Brainwash Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
De Vrije Vrijdag #DEVV Volta, Amsterdam

zaterdag 25 februari 2017

Daniël Arends - De Afterparty Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Scheldetheater, Terneuzen
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
William Boeva - Reset JH Knipperlicht, Zulte
Martijn Koning - Koning van de Lach Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash Arto Theater, Schoonhoven
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Kunstlinie, Almere
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Even goede vrienden TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kirsten van Teijn - Zalf Theater Aan de Slinger, Houten
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater De Omval, Diemen
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op C.C. Cultura, Nootdorp
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune AFAS Live, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater De Veste, Delft
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Spant!, Bussum
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Posttheater, Arnhem
20:30
Oldenosborn - #Life Theater de Kampanje, Den Helder

zondag 26 februari 2017

Karin Bloemen - Volle Bloei De Molenberg, Delfzijl
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater Hof 88, Almelo
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Hans Teeuwen - Echte Rancune AFAS Live, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus / Arie Koomen - Keihard Lachen De Flux, Zaandam

maandag 27 februari 2017

Ronald Goedemondt - Geen sprake van DeLaMar, Amsterdam
1
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Werftheater, Utrecht

dinsdag 28 februari 2017

Karin Bloemen - Volle Bloei Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Werftheater, Utrecht
Pagina 1