Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Markant Uden
Uden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Sneek
Sneek
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Maaspoort
Venlo
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Speelhuis
Helmond
Musis
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
BG-22-24
Almere
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nova Kiel
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kattendans
Bergeijk
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
Gasthuiskerk
Doesburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Figi Theater
Zeist
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Witte Theater
IJmuiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Palethe
Overpelt
Agora Theater Druten
Druten
Cpunt Theater
Hoofddorp
woensdag 18 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Arjan Kleton / Dario di Mango / Hans Dekker / Jeroen Bloemhoff / Jorn
Studio de Bakkerij, Rotterdam
donderdag 19 mei 2016
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Orpheus, Apeldoorn
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
Kasper van Kooten
Theater Sneek, Sneek
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Musis, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Emilio Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Bader el Khalfi / Cristian Pielich / Dani Urka / Dario di Mango / Dave
BG-22-24, Almere
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Oldenosborn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 20 mei 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Nova Kiel, Antwerpen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - De Partizanen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van Kooten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Meerpaal, Dronten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - Louter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Sneek, Sneek
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Chris van der Ende / Huib van Roest / Nick Donders / Oscar Arnold / Pa
De Kargadoor, Utrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 21 mei 2016
Jochen Otten
De Kattendans, Bergeijk
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Geboren met ervaring
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Het Park, Hoorn
Intgeniep - Jeukt
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lampegiet, Veenendaal
14:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kommil Foo
Capitole, Gent
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Gasthuiskerk, Doesburg
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Leids Cabaret Festival Finalisten
De Weijer, Boxmeer
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Meervaart, Amsterdam
20:30
Hassan el Rahaui / Jeroen Pater / Maarten van Norren
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Roel C. Verburg
Energiehuis, Dordrecht
20:30
Surprice
Posttheater, Arnhem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
André Manuel
Chassé Theater, Breda
zondag 22 mei 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Arjan Kleton / Hassan el Rahaui / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Nic
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Simone Kleinsma
Figi Theater, Zeist
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 23 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 24 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Witte Theater, IJmuiden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Paardenpoetser
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 25 mei 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Palethe, Overpelt
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Agora Theater Druten, Druten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cpunt Theater, Hoofddorp