Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Veluvine
Nunspeet
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
La Madeleine
Brussel
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theaterhotel Almelo
Almelo
DNK
Assen
C.C. De Werf
Aalst
De Maaspoort
Venlo
Cultura
Ede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Munttheater
Weert
Theater De Lievekamp
Oss
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Meervaart
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Perron-3
Rosmalen
Het Veur Theater
Leidschendam
Kennemer Theater
Beverwijk
DeLaMar
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Schie
Schiedam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater PePijn
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Diligentia
Den Haag
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Markant Uden
Uden
C.C. Westrand
Dilbeek
De Muze
Noordwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Domijnen
Sittard
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cultura
Ede
Flint
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Speeldoos
Baarn
Podium Boxtel
Boxtel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Chassé Theater
Breda
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater 't Pand
Gorinchem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Zaantheater
Zaandam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
DeLaMar
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wesopa Weesp
Weesp
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Kik
Elst
C.C. 't Gasthoes
Horst
C.C. De Wouwer
Ravels
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Tinnenpot
Gent
Theater De Tuin
Leusden
Agnietenhof
Tiel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Dorpshuis Renesse
Renesse
donderdag 26 maart 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Veluvine, Nunspeet
Nina De La Parra - Gods wegen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Grof geschud - Lijmen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
La Madeleine, Brussel
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rundfunk - Todesangstschrei
Theaterhotel Almelo, Almelo
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
DNK, Assen
Stijn van de Voorde
C.C. De Werf, Aalst
Thijs Kemperink
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper
Cultura, Ede
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Musiater, Zevenaar
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Munttheater, Weert
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Meervaart, Amsterdam
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater de Purmaryn, Purmerend
Enge Buren - BASTA! - De allerlaatste show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Janneke de Bijl
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Perron-3, Rosmalen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Daan Boom - De Eerste
Kennemer Theater, Beverwijk
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 27 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Posthuis Theater, Heerenveen
Sara Kroos - Verte
Theater De Storm, Winterswijk
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Het Diekhuus, Middelharnis
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst
C.C. Den Herd, Bladel
Best of... Ton Kas
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Markant Uden, Uden
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Muze, Noordwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Debby Petter - De liefde voorbij
De Domijnen, Sittard
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Luctor et Emergo, Rilland
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Odeon, Zwolle
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daan Boom - De Eerste
Cultura, Ede
Fresku - Voordat het te laat is
Flint, Amersfoort
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Ogterop, Meppel
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Speeldoos, Baarn
Cameretten - Finalistentournee
Podium Boxtel, Boxtel
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater 't Pand, Gorinchem
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
Groninger Studenten Cabaret Festival
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Schouwburg Amphion, Doetinchem
zaterdag 28 maart 2020
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Nathalie Baartman - Breek
Theater Zinin, Nijverdal
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Stoep, Spijkenisse
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Wesopa Weesp, Weesp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Best of... Ton Kas
Orpheus, Apeldoorn
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Kik, Elst
Javier Guzman - Guzmán
C.C. 't Gasthoes, Horst
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Wouwer, Ravels
Kommil Foo - Oogst
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Grof geschud - Lijmen
Tinnenpot, Gent
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Tuin, Leusden
Oldenhermanns - Unsexed
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Berthold Gunster
Theater De Leest, Waalwijk
Bij Robèrt....van Beckhoven
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dorpshuis Renesse, Renesse