Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Steiger
Menen
AINSI
Maastricht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
De Harmonie
Leeuwarden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Dok6
Panningen
Theater de Beun
Heiloo
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Theater Concordia
Enschede
De Warande
Turnhout
Theater De Boerderij
Huizen
14:30
M-Lab
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Hofman
Utrecht
Veluvine
Nunspeet
Theater De Willem
Papendrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Oosterpoort
Groningen
De Velinx
Tongeren
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Kolk
Assen
Theater De Omval
Diemen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater Kees
Huissen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Kolk
Assen
De Djoelen
Oud-Turnhout
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Bussel
Oosterhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kattendans
Bergeijk
Singer Theater
Laren
Theater De Kolk
Assen
Luctor et Emergo
Rilland
Theater Ludens
Voorburg
C-Mine
Genk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
zondag 01 november 2015
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. 't Gasthoes, Horst
maandag 02 november 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 03 november 2015
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Steiger, Menen
Rob en Emiel - Da's sterk
AINSI, Maastricht
Ali B - Je Suis Ali
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Jon Richardson
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
André Manuel
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 04 november 2015
Ton Kas - JABROER
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Vrijspraak
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Dok6, Panningen
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Beun, Heiloo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Concordia, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Warande, Turnhout
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Boerderij, Huizen
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
M-Lab, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Mini & Maxi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Marco Roelofs - Ramkoers
De Maaspoort, Venlo
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Janneke Jager, Mary Pepper, Pieter Jouke, Jasper van Kuijk
Hofman, Utrecht
donderdag 05 november 2015
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Veluvine, Nunspeet
Ton Kas - JABROER
Theater De Willem, Papendrecht
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - De Partizanen
De Oosterpoort, Groningen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Velinx, Tongeren
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van Kooten
Theater Aan de Slinger, Houten
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Spiegel, Zwolle
Mark van de Veerdonk - TOF
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
The Umbilical Brothers - KidShow (not suitable for children)
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Daniël Arends
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Improcabaret
Theater Kees, Huissen
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Weverij, Zierikzee
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Markant Uden, Uden
20:15
Appels met Peren
Veluvine, Nunspeet
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Werftheater, Utrecht
20:30
Marco Roelofs - Ramkoers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 06 november 2015
Alex Roeka - Voort!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kunstgreep, Oostzaan
De Partizanen - De Partizanen
Theater De Kolk, Assen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Djoelen, Oud-Turnhout
Kasper van Kooten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Bussel, Oosterhout
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kattendans, Bergeijk
Nathalie Baartman - Louter
Singer Theater, Laren
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
Ali B - Je Suis Ali
Luctor et Emergo, Rilland
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C-Mine, Genk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
"Muziek Automatique"
WORM, Rotterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Lochem, Lochem
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Daniël Arends
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Meervaart, Amsterdam
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Diligentia, Den Haag
20:15
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Wadway Theaterkerk, Spanbroek