Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater en Meer
Assen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
In de Brouwerij
Asten
15:00
Posttheater
Arnhem
15:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
zaterdag 22 maart 2014
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Klein Theater, Dinxperlo
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
zondag 23 maart 2014
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Marc Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Micha Wertheim voor de zoveelste keer
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 24 maart 2014
20:15
Micha Wertheim voor de zoveelste keer
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim voor de zoveelste keer
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 25 maart 2014
20:00
Marieke Visser
Schuur, Haarlem
20:00
Emilio Guzman
Zaantheater, Zaandam
20:00
Micha Wertheim
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - V
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Open BAC
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
woensdag 26 maart 2014
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Urbanus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Micha Wertheim
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wim Helsen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Lenette van Dongen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lebbis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Katinka Polderman
Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Diederik van Vleuten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Guido Weijers - V
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 27 maart 2014
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Marieke Visser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Thomas van Luyn
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Dames voor na Vieren
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Guido Weijers - V
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 28 maart 2014
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Piepschuim
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Jochen Otten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
De Hyena's
Prismare, Enschede
20:00
Emilio Guzman
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Thomas van Luyn
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Wim Helsen
Theater De Kolk, Assen
20:00
Martijn Koning
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Erik van Muiswinkel
Chassé Theater, Breda
20:00
Diederik van Vleuten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dames voor na Vieren
Flint, Amersfoort
20:00
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:00
Murth Mossel
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Guido Weijers - V
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedyhuis Comedynight
Tivoli, Utrecht
20:30
Poolvogel - Wachtlokaal 9
Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater de Kom, Nieuwegein
zaterdag 29 maart 2014
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jennifer Evenhuis
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Urbanus
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Thomas van Luyn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Micha Wertheim
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Wim Helsen
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Martijn Koning
Het Klooster, Woerden
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Diederik van Vleuten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dames voor na Vieren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Creatifs
Theater en Meer, Assen
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
World Forum Theater, Den Haag
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Emilio Guzman
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Hester Macrander - Goedgemutst
Posttheater, Arnhem
20:30
Fred Zuiderwijk - Kringloop
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
In de Brouwerij, Asten
zondag 30 maart 2014
15:00
Jungle book
Posttheater, Arnhem
15:30
Creatifs
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Marc Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 31 maart 2014
20:00
Eric Koller
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Marc Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 01 april 2014
20:00
Martijn Koning
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Guido Weijers - V
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Veldhuis & Kemper
Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 02 april 2014
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:00
Emilio Guzman
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen