Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cultura
Ede
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Den heuvel
Alphen
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Kulturhus Holten
Holten
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater aan de Schie
Schiedam
Fulcotheater
IJsselstein
Kulturhus
Epe
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Schalm
Westwoud
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
De Pit
Overloon
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Agnietenhof
Tiel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater `t Spieker
Eibergen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Lievekamp
Oss
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Postkantoor
Bovenkarspel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Figi Theater
Zeist
donderdag 07 november 2019
20:00
Yora Rienstra - UP
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Guido Spek - Geloof niet alles wat op internet staat
Cultura, Ede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Hoftheater, Raalte
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Idea, Soest
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Hehobros
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koningshof, Maassluis
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Anne Neuteboom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Den heuvel, Alphen
vrijdag 08 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kulturhus Holten, Holten
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Patrizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Gryphus, Vierlingsbeek
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Best of... Ton Kas
Fulcotheater, IJsselstein
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Kulturhus, Epe
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Kampanje, Den Helder
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
De Nieuwe Kolk, Assen
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Schalm, Westwoud
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Meerpaal, Dronten
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Hehobros
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Jacob Spoelstra
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anuar - EERLIJK
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Comedy Fabriek - Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
zaterdag 09 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Theater De Veste, Delft
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Pit , Overloon
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Agnietenhof, Tiel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Ludens, Voorburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Breek
Theater `t Spieker, Eibergen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Scheldetheater, Terneuzen
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
OC 't Waaigat, Zwijndrecht
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Best of... Ton Kas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniel Sloss
Meervaart, Amsterdam
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Nathalie Baartman
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Regiotheater Niehove, Niehove
20:15
Brigitte Kaandorp
De Maaspoort, Venlo
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Figi Theater, Zeist