Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Meerpaal
Dronten
De Hofnar
Aalten
Den heuvel
Alphen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
ATLAS Theater
Emmen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Cultura
Ede
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Meerpaal
Dronten
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Spant!
Bussum
Flint
Amersfoort
Singer Theater
Laren
De Kunstgreep
Oostzaan
De Dialoog
Ermelo
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Theater het Hof
Arnhem
woensdag 11 december 2019
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
Sean McLoughlin (UK)
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 12 december 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Enck, Oirschot
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Meerpaal, Dronten
Rayen Panday - Trigger
De Hofnar, Aalten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Den heuvel, Alphen
00:00
Rayen Panday - Trigger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
ATLAS Theater, Emmen
De Patrizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Ervaring
Theater de Stoep, Spijkenisse
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Posthuis Theater, Heerenveen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Yora Rienstra - UP
Cultura, Ede
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Idea, Soest
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Hehobros
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Martijn Koning
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Omval, Diemen
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Jochen Otten
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 13 december 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Meerpaal, Dronten
Rayen Panday - Trigger
Podium Mozaiek, Amsterdam
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Harmonie, Leeuwarden
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Patrizanen - Het leven an sich
Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Singer Theater, Laren
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kunstgreep, Oostzaan
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Dialoog, Ermelo
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Lochem, Lochem
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Theo Nijland
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Urbanus
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Ali B - Koorts
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Daan Boom - De Eerste
De Cammeleur, Dongen
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Anuar - EERLIJK
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Meervaart, Amsterdam
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Harry Glotzbach / Roel C. Verburg - Comedy & Guitars
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Perron-3, Rosmalen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater het Hof, Arnhem