Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
P3
Purmerend
Kantine Walhalla
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Dok6
Panningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cultura
Ede
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Weijer
Boxmeer
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
Het Klooster
Woerden
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Lochem
Lochem
Diligentia
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
van Beresteyn
Veendam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Meervaart
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bouwkunde
Deventer
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fidei et Arti
Oudenbosch
Schouwburg Ogterop
Meppel
Gashouder
Dedemsvaart
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Werftheater
Utrecht
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kukeleku
Horst
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
Posttheater
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
vrijdag 18 maart 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
P3, Purmerend
Hans Aarsman - Zelf weten
Kantine Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nathalie Baartman - Louter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Almere, Almere
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Dok6, Panningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Hofpoort, Coevorden
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
20:15
Mathilde Santing - Both Sides Now
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultura, Ede
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Ronald Goedemondt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Kim van Zeben - De Tweede van Zeben
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Weijer, Boxmeer
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Crins & Jeroen - STRALST
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zaterdag 19 maart 2016
Alex Roeka - Voort!
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Klooster, Woerden
Trio Giphart / Chabot
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Lochem, Lochem
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
Soundos - Geboren met ervaring
Theater RhederArt, Dieren
Roué Verveer - Op het laatste moment
van Beresteyn, Veendam
Murth Mossel - Voors en tegens
Fidei et Arti, Oudenbosch
Rob en Emiel - Da's sterk
Meervaart, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Bouwkunde, Deventer
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wesopa Weesp, Weesp
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Ludens, Voorburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fidei et Arti, Oudenbosch
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Ogterop, Meppel
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gashouder, Dedemsvaart
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Daniël Arends
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee
Klein Theater, Dinxperlo
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:15
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Figi Theater, Zeist
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Roepaen, Ottersum
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
BREStheater, Brielle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
zondag 20 maart 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kukeleku, Horst
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 21 maart 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Weijer, Boxmeer
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 22 maart 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater De Kolk, Assen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 23 maart 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Kruisboog, Tienen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Posttheater, Arnhem
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden