Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Minnepoort
Leuven
Nova Kiel
Antwerpen
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Neushoorn
Leeuwarden
De Maaspoort
Venlo
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
De Kunstgreep
Oostzaan
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Bouwkunde
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
Musis
Arnhem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Lievekamp
Oss
De Meerpaal
Dronten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Leest
Waalwijk
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Werftheater
Utrecht
De Zwaan
Uitgeest
Theater Carrousel
Ommen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
DNK
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Achterolmen
Maaseik
Orpheus
Apeldoorn
Kaleidoscoop
Mortsel
C.C. De Grote Post
Oostende
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Markant Uden
Uden
Theater de Mythe
Goes
Vestzaktheater
Enschede
Theater Zuidplein
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Willem
Papendrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Podium Victorie
Alkmaar
van Beresteyn
Veendam
Kaleidoscoop
Mortsel
La Madeleine
Brussel
Toomler Theater
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
donderdag 30 april 2020
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Ogterop, Meppel
Best of... Ton Kas
Theater de Stoep, Spijkenisse
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Guzmán
Minnepoort, Leuven
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Grof geschud - Lijmen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Domijnen, Sittard
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Lenette van Dongen
De Maaspoort, Venlo
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Sneek, Sneek
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fransche School Culemborg, Culemborg
vrijdag 01 mei 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kunstgreep, Oostzaan
Best of... Ton Kas
ATLAS Theater, Emmen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Grof geschud - Lijmen
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Fretz - Toriman
Theater Bouwkunde, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
DeLaMar, Amsterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Musis, Arnhem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Lievekamp, Oss
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Meerpaal, Dronten
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 02 mei 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Zwaan, Uitgeest
Nathalie Baartman - Breek
Theater Carrousel, Ommen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Ludens, Voorburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Sneek, Sneek
Lebbis - De Ervaring
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
DNK, Assen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Achterolmen, Maaseik
Javier Guzman - Guzmán
Orpheus, Apeldoorn
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Kaleidoscoop, Mortsel
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Grote Post, Oostende
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Markant Uden, Uden
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Mythe, Goes
Johan Fretz - Toriman
Vestzaktheater, Enschede
Oldenhermanns - Unsexed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
DeLaMar, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Willem, Papendrecht
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Murth Mossel - #NoFilter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Bussel, Oosterhout
Eva Crutzen - Try Out
Agora Theater Druten, Druten
Eva Crutzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
zondag 03 mei 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
van Beresteyn, Veendam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Kaleidoscoop, Mortsel
Sans Visa - 2020
La Madeleine, Brussel
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 04 mei 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca
De Maaspoort, Venlo
Julika Marijn - Etty Hillesum- Dat onverwoestbare in mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 05 mei 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Kom, Nieuwegein