Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Kik
Elst
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Dialoog
Ermelo
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Hofpoort
Coevorden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Spil
Roeselare
Theater aan de Schie
Schiedam
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Capitole
Gent
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
woensdag 04 maart 2020
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Meerpaal, Dronten
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 05 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. De Pas, Heesch
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Schie, Schiedam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefano Keizers - Sorry Baby
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Kik, Elst
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tony Woods
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Let's make comedy
Cultura, Ede
20:15
Cabarestafette
De Meerpaal, Dronten
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Hoftheater, Raalte
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Een halfje purper - Frans Mulder en Diederick Ensink - Brieven aan mij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Daan Boom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 06 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Dialoog, Ermelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Hoge Woerd, De Meern
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Ludens, Voorburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Hofpoort, Coevorden
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
De Spil, Roeselare
Kommil Foo - Oogst
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maagd, Bergen op Zoom
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - NU
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agnietenhof, Tiel
20:00
Norman - Le spectacle de la maturité
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Capitole, Gent
20:15
Daniëlle Schel
De Maaspoort, Venlo
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cultura, Ede
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Spant!, Bussum
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Cammeleur, Dongen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Flint, Amersfoort
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen