Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Cafe The Joker
Antwerpen
11:00
Theater Concordia
Enschede
13:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
17:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Apollofirst Theater
Amsterdam
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Figi Theater
Zeist
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Martiniplaza
Groningen
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:45
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Martiniplaza
Groningen
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Eendracht
Gemert
Theater Ludens
Voorburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
14:30
Theater De Veste
Delft
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:00
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Theater Dakota
Den Haag
Martiniplaza
Groningen
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Werftheater
Utrecht
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
21:00
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Venray
Venray
Martiniplaza
Groningen
21:30
Werftheater
Utrecht
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater De Storm
Winterswijk
De Eendracht
Gemert
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Odeon
Zwolle
van Beresteyn
Veendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
18:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Hoftheater
Raalte
Martiniplaza
Groningen
19:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Toegift
Den Hoorn
19:30
DeMess
Naarden
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Zwerver
Oostende
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
De Schalm
Westwoud
zondag 20 september 2020
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cafe The Joker, Antwerpen
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
13:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
14:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
17:00
Éric Dupond-Moretti
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
19:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Oosterpoort, Groningen
maandag 21 september 2020
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Legacy: Lalah Hathaway sings Donny Hathaway
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Het Depot, Leuven
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 22 september 2020
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Apollofirst Theater, Amsterdam
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
DeLaMar, Amsterdam
My Dad Wrote A Porno
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 23 september 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Figi Theater, Zeist
Steef de Jong - SISI BOY
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Chassé Theater, Breda
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Drew Lynch
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
20:45
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 24 september 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Ludens, Voorburg
Maartje & Kine - Speelbeesten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Het Park, Hoorn
14:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
19:00
Anuar - Eerlijk
Theater Dakota, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Werftheater, Utrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Chassé Theater, Breda
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:30
Arie Koomen / Edo Berger / Jacob Spoelstra / Wilko Terwijn - Comedy Cl
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
21:00
Anuar - Eerlijk
Theater Dakota, Den Haag
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Werftheater, Utrecht
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 25 september 2020
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Storm, Winterswijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater aan de Schie, Schiedam
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Odeon, Zwolle
Martijn Kardol - Welkom
van Beresteyn, Veendam
Steef de Jong - SISI BOY
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
18:30
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Jandino - Opgefokt
Hoftheater, Raalte
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
19:00
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Toegift, Den Hoorn
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
DeMess, Naarden
19:30
Enge Buren - Basta!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Chassé Theater, Breda
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Midwestcomedyfest - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Schalm, Westwoud