Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Veste
Delft
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Spant!
Bussum
Schouwburg Venray
Venray
Agnietenhof
Tiel
De Horst
Venhorst
C.C. Parnassos
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
Het Klooster
Woerden
Theater De Omval
Diemen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Hofpoort
Coevorden
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Het Park
Hoorn
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Reggehof
Goor
De Meenthe
Steenwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Idea
Soest
Theater Hof 88
Almelo
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Posttheater
Arnhem
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Agora Theater Druten
Druten
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
15:00
Fulcotheater
IJsselstein
16:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Theater Concordia
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
donderdag 07 oktober 2021
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadstheater Arnhem, Arnhem
vrijdag 08 oktober 2021
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Pannekoek
Theater De Veste, Delft
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
S.C.C. De Ruchte, Someren
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Spant!, Bussum
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Horst, Venhorst
Jan Beuving - Restante
C.C. Parnassos, Utrecht
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nathalie Baartman - SNAK
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Het Klooster, Woerden
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Uit het niets
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater Hofpoort, Coevorden
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Reggehof, Goor
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Spant!, Bussum
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Munttheater, Weert
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
René van Meurs - Hunkert
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Parktheater, Eindhoven
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Liefde, Haarlem
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Posttheater, Arnhem
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Posttheater, Arnhem
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Wilminktheater, Enschede
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Ludens, Voorburg
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadstheater Arnhem, Arnhem
zaterdag 09 oktober 2021
Peter Pannekoek
Theater De Veste, Delft
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
De Reggehof, Goor
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Meenthe, Steenwijk
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Restante
Theater Idea, Soest
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Hof 88, Almelo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Fransche School Culemborg, Culemborg
Grof geschud - Broeden
Posttheater, Arnhem
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Jimmy Carr
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
René van Meurs - Hunkert
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater Sneek, Sneek
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Singer Theater, Laren
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
DeMess, Naarden
20:30
Lisa Loeb - Extase
Vestzaktheater, Enschede
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Wilminktheater, Enschede
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Agora Theater Druten, Druten
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadstheater Arnhem, Arnhem
zondag 10 oktober 2021
15:00
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
16:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Bell's Comedy Club
Effenaar, Eindhoven
20:00
Jimmy Carr
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Iliza Shlesinger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater Sneek, Sneek
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
ATLAS Theater, Emmen
maandag 11 oktober 2021
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater Concordia, Enschede
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Zaantheater, Zaandam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk