Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
C.C. De Zandloper
Wemmel
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Vestzaktheater
Enschede
21:00
Club Sweet
Oosterhout
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Heineken Music Hall
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
De Pit Buggenhout
Buggenhout
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Warande
Turnhout
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
Ethias Arena
Hasselt
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Ons theater
Bilthoven
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
30CC/Schouwburg
Leuven
Ziggo Dome
Amsterdam
woensdag 01 juni 2016
20:30
Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
André Manuel
Parktheater, Eindhoven
donderdag 02 juni 2016
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Orpheus, Apeldoorn
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Zandloper, Wemmel
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Chassé Theater, Breda
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Bart Melief / Tom Sligting
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Duncan MacDonald / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Meeuw Roovers / Na
Vestzaktheater, Enschede
21:00
Martin Borggreve / Raymond Hogenelst / Chris van der Ende / Dario di M
Club Sweet, Oosterhout
21:00
Dolf Jansen
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
vrijdag 03 juni 2016
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
20:30
Fuad Hassen / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 04 juni 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Harry Glotzbach / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Parktheater, Eindhoven
zondag 05 juni 2016
Trevor Noah
Heineken Music Hall, Amsterdam
maandag 06 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 07 juni 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 08 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
De Pit Buggenhout, Buggenhout
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Chris van der Ende
Hofman, Utrecht
donderdag 09 juni 2016
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Max van den Burg / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
vrijdag 10 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
De Warande, Turnhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Ronald Goedemondt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Fuad Hassen / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
zaterdag 11 juni 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Teeuwen
Ethias Arena, Hasselt
20:30
Palmen&Reijmerink / Ronald Snijders
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Bob MacLaren / Jeffrey Spalburg / Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
zondag 12 juni 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
dinsdag 14 juni 2016
Dorine Wiersma
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 15 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Mark Waumans
Comedy Cafe, Amsterdam
donderdag 16 juni 2016
David Cross
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Adam Fields / Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
vrijdag 17 juni 2016
Dorine Wiersma
Ons theater, Bilthoven
20:00
Zaans Gelach - Stand Up Comedy
De Flux, Zaandam
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Adam Fields / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
zaterdag 18 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Dolf Jansen & The LSB Experience / Martijn Kardol
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Adam Fields / Vincent Geers
Comedy Cafe, Amsterdam
zondag 19 juni 2016
15:00
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
dinsdag 21 juni 2016
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
woensdag 22 juni 2016
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 23 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
30CC/Schouwburg, Leuven
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
Ziggo Dome, Amsterdam