Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Kennemer Theater
Beverwijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Willem
Papendrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Papenstraattheater
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
DNK
Assen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
Cpunt Theater
Hoofddorp
DeLaMar
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Koningshof
Maassluis
De Maaspoort
Venlo
De Weverij
Zierikzee
Theater aan de Brink
laren
De Kattendans
Bergeijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Leest
Waalwijk
De Warande
Turnhout
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Kulturhus
Borne
Theater de Stoep
Spijkenisse
Figi Theater
Zeist
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Het Musiater
Zevenaar
Posttheater
Arnhem
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
C.C. De Schakel
Waregem
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Sneek
Sneek
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Flint
Amersfoort
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Poorterij
Zaltbommel
Munttheater
Weert
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
donderdag 19 maart 2020
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Idea, Soest
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Best of... Ton Kas
Kennemer Theater, Beverwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater De Willem, Papendrecht
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Claudia de Breij - NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nina De La Parra - Gods wegen
Papenstraattheater, Zwolle
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Onze man in Teheran
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Koningshof, Maassluis
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maaspoort, Venlo
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater aan de Brink, laren
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Daan Boom - De Eerste
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kampanje, Den Helder
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Oldenhermanns - Unsexed
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marcel Hensema - Alles in de hens
Posthuis Theater, Heerenveen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Enge Buren - BASTA!
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 20 maart 2020
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marco Lopes - Wees blij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Walhalla, Rotterdam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Warande, Turnhout
Best of... Ton Kas
Deventer Schouwburg, Deventer
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Kulturhus, Borne
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Guzmán
Figi Theater, Zeist
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Musiater, Zevenaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posttheater, Arnhem
Debby Petter - De liefde voorbij
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Grof geschud - Lijmen
Kennemer Theater, Beverwijk
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Venray, Venray
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Muze, Noordwijk
Daan Boom
De Maaspoort, Venlo
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Barrie Stevens - The Show Must Go On
S.C.C. De Enck, Oirschot
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Huub Stapel - Het Huwelijk
Flint, Amersfoort
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
The Silent Comedy
Munttheater, Weert
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rayen Panday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Pand, Gorinchem
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Enge Buren - BASTA!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Schalm, Veldhoven
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Bussel, Oosterhout