Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Klif
Nijmegen
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Posttheater
Arnhem
19:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cultura
Ede
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Posttheater
Arnhem
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Posttheater
Arnhem
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
Posttheater
Arnhem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Musis
Arnhem
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Ogtent
Duiven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Kik
Elst
Musis
Arnhem
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Streams Breede Beek
Nijkerk
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
MFC De Pluk
Geldermalsen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
De Klif
Nijmegen
donderdag 25 mei 2023
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
Theater De Storm, Winterswijk
vrijdag 26 mei 2023
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Agnietenhof, Tiel
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Orpheus, Apeldoorn
20:30
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Posttheater, Arnhem
zaterdag 27 mei 2023
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Posttheater, Arnhem
dinsdag 30 mei 2023
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 31 mei 2023
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Musis, Arnhem
donderdag 01 juni 2023
Pieter Derks - Uit Het Niets
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
vrijdag 02 juni 2023
Pieter Derks - Uit Het Niets
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
zaterdag 03 juni 2023
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
woensdag 07 juni 2023
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
Schouwburg Amphion, Doetinchem
zaterdag 10 juni 2023
19:30
Henry van Loon
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
donderdag 15 juni 2023
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 16 juni 2023
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jay Francis
Schouwburg Amphion, Doetinchem
zaterdag 24 juni 2023
20:30
Theo Maassen
Openluchttheater Ede, Ede
zondag 10 september 2023
14:00
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
dinsdag 12 september 2023
20:15
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Fransche School Culemborg, Culemborg
donderdag 14 september 2023
René van Meurs - 2636
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Peter Lusse - Eddie voor het Leven
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 15 september 2023
20:00
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar
De Klif, Nijmegen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Streams Breede Beek, Nijkerk
woensdag 20 september 2023
20:00
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Annick Boer - Deze is nog beter!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
donderdag 21 september 2023
20:00
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar
Agnietenhof, Tiel
20:15
Alex Klaasen - No Ponies
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 22 september 2023
20:30
Annick Boer - Deze is nog beter!
Posttheater, Arnhem
zaterdag 23 september 2023
19:00
Lotte Velvet - ondergrond
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Cultura, Ede
20:30
Steven Brunswijk - Altijd kind gebleven
Posttheater, Arnhem
dinsdag 26 september 2023
20:30
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
woensdag 27 september 2023
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
donderdag 28 september 2023
20:00
Fabian Franciscus - Lekker gezellig!
Agnietenhof, Tiel
20:30
N00b - n00b speelt n00b
Posttheater, Arnhem
vrijdag 29 september 2023
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Posttheater, Arnhem
20:00
Chris Verlaan - De Kringloper
De Dialoog, Ermelo
20:15
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven
Lindenberg Theater, Nijmegen
zaterdag 30 september 2023
Henry van Loon - Jannie the show dog
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Posttheater, Arnhem
20:15
Fabian Franciscus - Lekker gezellig!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Katinka Polderman - Masterclass beslisbomen maken
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Vlamousse - In den beginne
Posttheater, Arnhem
dinsdag 03 oktober 2023
Roué Verveer - Gewoon Roué
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:00
N00b - n00b speelt n00b
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 04 oktober 2023
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Agnietenhof, Tiel
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Posttheater, Arnhem
donderdag 05 oktober 2023
René van Meurs - 2636
Agnietenhof, Tiel
Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij
Posttheater, Arnhem
Eva Hoeke / Marcel van Roosmalen - Zandweg 17, Wormer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
URBANUS - BIS BIS BIS!
Musis, Arnhem
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Lonneke Dort - Wat mij betreft
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Lotte Velvet - ondergrond
Posttheater, Arnhem
20:30
Cabarestafette
Posttheater, Arnhem
20:30
De Meiden Van Toen - Zienderogen
Posttheater, Arnhem
vrijdag 06 oktober 2023
Martijn Koning - Appeltjes schillen
Agnietenhof, Tiel
Thijs Kemperink - Halverwege
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Damn, Honey - Zelf weten
Posttheater, Arnhem
20:00
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar
De Ogtent, Duiven
20:00
Daphne Gakes - Tussen de Lakens
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Beth & Flo - Ander onderwerp
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
zaterdag 07 oktober 2023
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater De Kik, Elst
Jawad Es Soufi - Harira
Musis, Arnhem
Ronald Snijders - Een Avond Met Mij
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Posttheater, Arnhem
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje
Posttheater, Arnhem
woensdag 11 oktober 2023
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen?
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Martijn Koning - Appeltjes schillen
Theater De Storm, Winterswijk
Jochem Myjer - Net alsof
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Fabian Franciscus - Lekker gezellig!
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 12 oktober 2023
Rayen Panday - Karma
Streams Breede Beek, Nijkerk
Jochem Myjer - Net alsof
Schouwburg Lochem, Lochem
Chris Verlaan - De Kringloper
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Jouke - Sluikstort
MFC De Pluk, Geldermalsen
Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Lotte Velvet - ondergrond
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
vrijdag 13 oktober 2023
20:00
André Manuel - De zieke geest
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lotte Velvet - ondergrond
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Fabian Franciscus - Lekker gezellig!
De Klif, Nijmegen