Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
14:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Concordia
Enschede
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater PePijn
Den Haag
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Het Perron
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
De Meerpaal
Dronten
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Perron
Amsterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Dreumel
Dreumel
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
WORM
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
BaronTheater
Opende
BREStheater
Brielle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Poorterij
Zaltbommel
Diligentia
Den Haag
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Pook
Oostknollendam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Achterom
Hilversum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
15:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Hofman
Utrecht
zaterdag 26 september 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 27 september 2015
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Meervaart, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld en Kim van Zeben - Lachend het weekend uit!
Rietveld Theater, Delft
maandag 28 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 29 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
woensdag 30 september 2015
Rayen Panday - Vrijspraak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Klooster, Woerden
Lankmoed - Onvergetelijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Venray, Venray
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Concordia, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Purmaryn, Purmerend
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theaterpand Weesp, Weesp
donderdag 01 oktober 2015
Piepschuim - Op recept (reprise)
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Papenstraattheater, Zwolle
Kasper van Kooten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Huub Stapel - MV²
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Speelhuis, Helmond
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater Harderwijk, Harderwijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Werftheater, Utrecht
Rayen Panday - Vrijspraak
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 02 oktober 2015
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Meerpaal, Dronten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Fransche School Culemborg, Culemborg
Hans Aarsman - Zelf weten
Goudse Schouwburg, Gouda
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Hoftheater, Raalte
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ton Kas - JABROER
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
André Manuel - Het geval apart
Theater de Kom, Nieuwegein
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater De Omval, Diemen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Storm, Winterswijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Dreumel, Dreumel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Baby Dee / Broeder Dieleman
WORM, Rotterdam
zaterdag 03 oktober 2015
Hans Aarsman - Zelf weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mark van de Veerdonk - TOF
BaronTheater, Opende
Lebbis - De Paardenpoetser
BREStheater, Brielle
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Poorterij, Zaltbommel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kasper van Kooten
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - Het geval apart
Pook, Oostknollendam
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
De Partizanen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dorine Wiersma
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Achterom, Hilversum
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Kolk, Assen
20:30
André Manuel
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Roeka - Voort!
Theater Idea, Soest
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de Lach
Werftheater, Utrecht
zondag 04 oktober 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 05 oktober 2015
20:00
Greg Shapiro
Hofman, Utrecht