CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 0
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 10 jan
Theater Orpheus
Apeldoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Parktheater
Eindhoven
Munttheater
Weert
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theaterpand Weesp
Weesp
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Muze
Noordwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Harmonie
Leeuwarden
Wilminktheater
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Chassé Theater
Breda
Theater De Klinker
Winschoten
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. De Kruisboog
Tienen
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Odeon
Zwolle
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
vr 11 jan
Theater Gooiland
Hilversum
1
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zinin
Nijverdal
BREStheater
Brielle
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Omval
Diemen
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Lievekamp
Oss
ATLAS Theater
Emmen
Spant!
Bussum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Orpheus
Apeldoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Wilminktheater
Enschede
Theater Kulturhus
Borne
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Kattendans
Bergeijk
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Speeldoos
Vught
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater PePijn
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
De Kattendans
Bergeijk
Theater 't Pand
Gorinchem
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere

donderdag 10 januari 2019

Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan! Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Parktheater, Eindhoven
Jochen Otten - Troosten Munttheater, Weert
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater de Stoep, Spijkenisse
Murth Mossel - Pauwer Theaterpand Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Alex Ploeg Ultimatum Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Ogterop, Meppel
Anne-Marie Jung - Ram De Muze, Noordwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Arie & Silvester - Wie?! Het Kielzog, Hoogezand
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Hoftheater, Raalte
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Highlights De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu Wilminktheater, Enschede
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater De Klinker, Winschoten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd De Meenthe, Steenwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Schalm, Veldhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. De Kruisboog, Tienen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Podium Mozaiek, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater de Bussel, Oosterhout
Thijs Kemperink - Bonje Schouwburg Odeon, Zwolle
William Boeva - Reset C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Comedy Night Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Matroesjka - Brainwash KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Werftheater, Utrecht
20:30
Najib Amhali - Waar was ik KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

vrijdag 11 januari 2019

Foto Ton Kas - Kakmaker
Ton Kas - Kakmaker Theater Gooiland, Hilversum
1
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Kom, Nieuwegein
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater Zinin, Nijverdal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde BREStheater, Brielle
De Partizanen - Het leven an sich Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Emilio Guzman - Kom dan! Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Parktheater, Eindhoven
Jochen Otten - Troosten Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater de Blauwe Kei, Veghel
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning van de dieren Junushoff Theater, Wageningen
Freek de Jonge - De Suppoost Stadstheater Arnhem, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - DREEJKLEZOEW ATLAS Theater, Emmen
Anne-Marie Jung - Ram Spant!, Bussum
Arie & Silvester - Wie?! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater Bouwkunde, Deventer
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posttheater, Arnhem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Theater Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Highlights Spant!, Bussum
Claudia de Breij - Nu Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Fenomeen Theater Kulturhus, Borne
René van Meurs - Ik beloof niks Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede De Kattendans, Bergeijk
Matroesjka - Brainwash Het Kielzog, Hoogezand
Jeroen van Merwijk - Lucky Schouwburg Odeon, Zwolle
Jan Beuving - Rotatie Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Molenberg, Delfzijl
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Speeldoos, Vught
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST De Kattendans, Bergeijk
Oldenhermanns - UNSEXED Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Sounds Niets te verliezen J.C. Pardoes, Hoogwoud
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Oeloek - Droeftoeters Wesopa Weesp, Weesp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Ons Mierloos Theater, Mierlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater De Lampegiet, Veenendaal
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Thomas Smith - De jaren van verstand Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Thijs Kemperink - Bonje De Kattendans, Bergeijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater 't Pand, Gorinchem
William Boeva - Reset S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Roovers & van Leeuwen - Alone Together Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Cacao Comedy - Stand Up Comedy Cacaofabriek, Helmond
20:30
Najib Amhali KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pagina 0