Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Bon theater
Medemblik
C.C. Merksem
Merksem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
00:00
De Cammeleur
Dongen
20:30
De hoogte
Winsum
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Speeldoos
Vught
De Toegift
Den Hoorn
De Weijer
Boxmeer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Flint
Amersfoort
Gigant
Apeldoorn
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Theothorne
Dieren
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterpand Weesp
Weesp
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
vrijdag 12 april 2019
Louise Korthals - Alles is er
Singer Theater, Laren
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Aan de Slinger, Houten
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kampanje, Den Helder
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kom, Nieuwegein
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Storm, Winterswijk
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Winsinghhof, Roden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Javier Guzman - Guzmán
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Ludens, Voorburg
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Dolf Jansen - Bijna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 13 april 2019
Kiki Schippers - Waar
Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Bon theater, Medemblik
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Merksem, Merksem
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Colosseum Dokkum, Dokkum
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Cammeleur, Dongen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De hoogte, Winsum
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Johan Goossens - Vlam
De Speeldoos, Vught
Thijs Kemperink - Bonje
De Toegift, Den Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Diligentia, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
Henry van Loon - Onze Henry
Flint, Amersfoort
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Nathalie Baartman - Breek
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Orpheus, Apeldoorn
18:00
Kev Adams
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Papenstraattheater, Zwolle
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Posttheater, Arnhem
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Rietveld Theater, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Matroesjka - BRAINWASH
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
19:30
Jacob Spoelstra / Martijn Oosterhuis / Reinier Meijer / Vincent Geers
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Acda - Motel
Theater 't Speelhuis, Helmond
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bouwkunde, Deventer
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Concordia, Haastrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Omval, Diemen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Sneek, Sneek
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
zondag 14 april 2019
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Spant!, Bussum
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
maandag 15 april 2019
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Parktheater, Eindhoven
20:15
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem