Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Casino Beringen
Beringen
20:00
C.C. Genk
Genk
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. Palethe
Overpelt
C.C. Palethe
Overpelt
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Het LOO
Tessenderlo
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
C.C. De Kroon
Bocholt
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
C.C. De Kroon
Bocholt
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
De Velinx
Tongeren
20:00
C-Mine
Genk
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
C.C. De Kimpel
Bilzen
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
C.C. Palethe
Overpelt
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
De Velinx
Tongeren
C-Mine
Genk
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
C.C. Palethe
Overpelt
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Casino Beringen
Beringen
C.C. De Adelberg
Lommel
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
De Velinx
Tongeren
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Cinema Walburg
Hamont-Achel
10:30
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
09:15
C.C. Lanaken
Lanaken
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. Palethe
Overpelt
Ethias Arena
Hasselt
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Breughelzaal
Bree
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Grenslandhallen
Hasselt
Grenslandhallen
Hasselt
De Velinx
Tongeren
De Velinx
Tongeren
Grenslandhallen
Hasselt
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. Het Poorthuis
Peer
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:15
G.C. Tentakel
Zonhoven
De Velinx
Tongeren
Cinema Walburg
Hamont-Achel
C-Mine
Genk
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Palethe
Overpelt
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Casino Beringen
Beringen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
De Velinx
Tongeren
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Het Poorthuis
Peer
C.C. De Kroon
Bocholt
C.C. Genk
Genk
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
C.C. Lanaken
Lanaken
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C De Muze
Heusden-Zolder
De Bogaard
Sint-Truiden
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. De Kimpel
Bilzen
Casino Beringen
Beringen
De Bogaard
Sint-Truiden
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
De Velinx
Tongeren
C.C. De Kimpel
Bilzen
C-Mine
Genk
C.C. Lanaken
Lanaken
C.C. Breughelzaal
Bree
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Palethe
Overpelt
zaterdag 18 mei 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Achterolmen, Maaseik
woensdag 29 mei 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
donderdag 30 mei 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
zaterdag 01 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Casino Beringen, Beringen
zondag 02 juni 2013
20:00
Lennaert Maes
C.C. Genk, Genk
woensdag 19 juni 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Hasselt, Hasselt
dinsdag 25 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Palethe, Overpelt
woensdag 26 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Palethe, Overpelt
donderdag 06 november 2014
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
zaterdag 22 november 2014
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
C.C. Achterolmen, Maaseik
donderdag 11 december 2014
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Het LOO, Tessenderlo
vrijdag 09 januari 2015
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Achterolmen, Maaseik
vrijdag 30 januari 2015
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. Palethe, Overpelt
dinsdag 10 februari 2015
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
C.C. De Kroon, Bocholt
vrijdag 20 februari 2015
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. Achterolmen, Maaseik
zaterdag 07 maart 2015
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:15
Ali B beken(d)t
C.C. Achterolmen, Maaseik
zondag 08 maart 2015
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
C.C. De Kroon, Bocholt
donderdag 12 maart 2015
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C De Muze, Heusden-Zolder
donderdag 19 maart 2015
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
De Velinx, Tongeren
vrijdag 20 maart 2015
20:00
Ali B beken(d)t
C-Mine, Genk
zaterdag 21 maart 2015
20:00
Piepschuim - Recept
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
woensdag 25 maart 2015
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Breughelzaal, Bree
woensdag 01 april 2015
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Hasselt, Hasselt
vrijdag 10 april 2015
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
C.C. Achterolmen, Maaseik
zaterdag 11 april 2015
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
C.C. Hasselt, Hasselt
vrijdag 17 april 2015
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C De Muze, Heusden-Zolder
dinsdag 21 april 2015
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. Hasselt, Hasselt
woensdag 22 april 2015
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. De Kimpel, Bilzen
donderdag 30 april 2015
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Hasselt, Hasselt
vrijdag 29 mei 2015
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
C.C. Palethe, Overpelt
donderdag 08 oktober 2015
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C De Muze, Heusden-Zolder
donderdag 05 november 2015
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Velinx, Tongeren
vrijdag 06 november 2015
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C-Mine, Genk
zaterdag 14 november 2015
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
dinsdag 29 december 2015
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Palethe, Overpelt
donderdag 14 januari 2016
20:15
Barrage
C.C. Achterolmen, Maaseik
zaterdag 16 januari 2016
20:15
Barrage
Casino Beringen, Beringen
vrijdag 29 januari 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Adelberg, Lommel
zaterdag 30 januari 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
zaterdag 13 februari 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Velinx, Tongeren
maandag 15 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
zondag 21 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cinema Walburg, Hamont-Achel
dinsdag 08 maart 2016
10:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
donderdag 10 maart 2016
09:15
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Lanaken, Lanaken
zaterdag 12 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
C.C De Muze, Heusden-Zolder
vrijdag 01 april 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Hasselt, Hasselt
woensdag 25 mei 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Palethe, Overpelt
zaterdag 11 juni 2016
Hans Teeuwen
Ethias Arena, Hasselt
woensdag 29 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C De Muze, Heusden-Zolder
woensdag 21 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
donderdag 22 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
vrijdag 07 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
zaterdag 08 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
woensdag 12 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
donderdag 13 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
zaterdag 05 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
vrijdag 11 november 2016
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
vrijdag 18 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
donderdag 24 november 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Achterolmen, Maaseik
zaterdag 26 november 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C De Muze, Heusden-Zolder
vrijdag 16 december 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Hasselt, Hasselt
vrijdag 17 maart 2017
William Boeva - Reset
C.C. Het Poorthuis, Peer
donderdag 23 maart 2017
William Boeva - Reset
C.C. Het LOO, Tessenderlo
donderdag 30 maart 2017
20:15
William Boeva - Reset
G.C. Tentakel, Zonhoven
vrijdag 21 april 2017
William Boeva - Reset
De Velinx, Tongeren
zaterdag 22 april 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cinema Walburg, Hamont-Achel
vrijdag 28 april 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C-Mine, Genk
donderdag 11 mei 2017
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Achterolmen, Maaseik
vrijdag 12 mei 2017
William Boeva - Reset
C.C. Palethe, Overpelt
zaterdag 13 mei 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C De Muze, Heusden-Zolder
vrijdag 02 juni 2017
William Boeva - Reset
Casino Beringen, Beringen
zaterdag 20 januari 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
vrijdag 26 januari 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
vrijdag 09 februari 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
zaterdag 10 februari 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
vrijdag 16 februari 2018
William Boeva - Reset
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
zaterdag 03 maart 2018
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Poorthuis, Peer
vrijdag 09 maart 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kroon, Bocholt
donderdag 15 maart 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Genk, Genk
donderdag 22 maart 2018
William Boeva - Reset
C.C. Hasselt, Hasselt
vrijdag 23 maart 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
William Boeva - Reset
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
vrijdag 13 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lanaken, Lanaken
zaterdag 14 april 2018
Thomas Smith - Strak
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
zaterdag 21 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C De Muze, Heusden-Zolder
vrijdag 27 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Bogaard, Sint-Truiden
donderdag 03 mei 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Hasselt, Hasselt
zaterdag 05 mei 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kimpel, Bilzen
vrijdag 01 juni 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Casino Beringen, Beringen
zaterdag 24 november 2018
Lebbis - De Bovengrens
De Bogaard, Sint-Truiden
donderdag 17 januari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
vrijdag 18 januari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
vrijdag 25 januari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kimpel, Bilzen
donderdag 31 januari 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
zaterdag 16 februari 2019
William Boeva - Reset
C.C. Lanaken, Lanaken
woensdag 13 maart 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Breughelzaal, Bree
zaterdag 30 maart 2019
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Achterolmen, Maaseik
vrijdag 17 mei 2019
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Palethe, Overpelt