CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 0
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 03 okt
20:00
Munttheater
Weert
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
vr 04 okt
Zaantheater
Zaandam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Floralis
Lisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
De Molenberg
Delfzijl
00:00
DeMess
Naarden
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Acropolis
Megen
Theater Kulturhus
Borne
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Scheldetheater
Terneuzen
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
HAL60
Roelofarendsveen
Kantine Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
za 05 okt
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
00:00
De Weijer
Boxmeer
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
TOP
Bemmel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Het Klooster
Woerden
Theater De Omval
Diemen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kattendans
Bergeijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kulturhus Holten
Holten
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 06 okt
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
14:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Puddingfabriek
Groningen
15:00
Grand Theatre
Groningen
17:00
Grand Theatre
Groningen
ma 07 okt
20:00
DeLaMar
Amsterdam
di 08 okt
Wilminktheater
Enschede
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Beun
Heiloo
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
wo 09 okt
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten

donderdag 03 oktober 2019

20:00
Urbanus Munttheater, Weert
20:00
Comedy Night bij café The Jack The Jack, Eindhoven
20:15
Ton Kas - Best of Ton Cultura, Ede
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Het Musiater, Zevenaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater Idea, Soest
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak DeLaMar, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2 De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur

vrijdag 04 oktober 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Onze Henry Theater Floralis, Lisse
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd DeMess, Naarden
00:00
Jan Beuving - Rotatie Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Acropolis, Megen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Kulturhus, Borne
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich Scheldetheater, Terneuzen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Bouwkunde, Deventer
Foto Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij HAL60, Roelofarendsveen
Lebbis - De Ervaring Kantine Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Best of... Ton Kas De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Najib Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Lama's Theater Orpheus, Apeldoorn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Beneluxtheater, Berlicum
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater de Purmaryn, Purmerend

zaterdag 05 oktober 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Cultureel Centrum Heerde, Heerde
00:00
Soundos - Niets te verliezen De Weijer, Boxmeer
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Schouwburg Venray, Venray
00:00
Jan Beuving - Rotatie Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Ludens, Voorburg
Nathalie Baartman - Breek TOP, Bemmel
André Manuel - DREEJKLEZOEW Fransche School Culemborg, Culemborg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Kulturhus Holten, Holten
Best of... Ton Kas Posttheater, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Najib Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Cabarestafette Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Howard Komproe Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 06 oktober 2019

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Leidse Schouwburg, Leiden
14:00
Jörgen Raymann Grand Theatre, Groningen
15:00
Tex de Wit Puddingfabriek, Groningen
15:00
Jörgen Raymann Grand Theatre, Groningen
17:00
Jörgen Raymann Grand Theatre, Groningen

maandag 07 oktober 2019

20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 08 oktober 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Beun, Heiloo
Jen Kirkman Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Hehobros Toneelschuur, Haarlem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Westlandtheater De Naald, Naaldwijk

woensdag 09 oktober 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Best of... Ton Kas Parktheater, Eindhoven
20:00
Youp van 't Hek Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het spectrum, Schijndel
20:15
Daan Boom - De Eerste Theater Hof 88, Almelo
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Agora Theater Druten, Druten
Pagina 0