Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Musis
Arnhem
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Het Kwartier
Stolwijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Agnietenhof
Tiel
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Diligentia
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Zaantheater
Zaandam
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Wesopa Weesp
Weesp
De Smeltkroes
Maarheeze
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
Meervaart
Amsterdam
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kampanje
Den Helder
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Musis
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Bon theater
Medemblik
00:00
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Martiniplaza
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
Minnepoort
Leuven
Het Klooster
Woerden
Martiniplaza
Groningen
00:00
C.C. Stroud
Putten
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
vrijdag 11 oktober 2019
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Voor wat het waard is
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Musis, Arnhem
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Deventer Schouwburg, Deventer
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kwartier, Stolwijk
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Pas, Heesch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Ervaring
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kommil Foo - Oogst
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Carrousel, Ommen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agnietenhof, Tiel
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:15
Hehobros
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Diligentia, Den Haag
20:30
Enge Buren - BASTA!
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Patrizanen - Het leven an sich
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
De Lama's
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Comedy club Snek
Het Bolwerk, Sneek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 12 oktober 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Ludens, Voorburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Kei, Reusel
Lebbis - De Ervaring
Wesopa Weesp, Weesp
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Smeltkroes, Maarheeze
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Dillewijn, Ankeveen
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:15
Hehobros
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Reimerswaal, Rilland
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Cabarestafette
Musis, Arnhem
Best of... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Bon theater, Medemblik
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
zondag 13 oktober 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Hunkert
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Everything Is Terrible!
Boom Chicago, Amsterdam
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 14 oktober 2019
20:00
Jan Jaap van der Wal / Jörgen Raymann / Pieter Derks / Rob Scheepers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 15 oktober 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
Best of... Ton Kas
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Parktheater, Eindhoven
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 16 oktober 2019
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Ervaring
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Minnepoort, Leuven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Klooster, Woerden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Stroud, Putten
20:30
Hehobros
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Best of... Ton Kas
Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam