Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultura
Ede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Musis
Arnhem
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Agnietenhof
Tiel
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
00:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Cultura
Ede
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Klif
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Orpheus
Apeldoorn
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
Schaffelaartheater
Barneveld
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Lux
Nijmegen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
zaterdag 18 januari 2020
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Posttheater, Arnhem
woensdag 22 januari 2020
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Cultura, Ede
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem
donderdag 23 januari 2020
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Cultura, Ede
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
vrijdag 24 januari 2020
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 25 januari 2020
20:15
Enge Buren - BASTA!
Het Musiater, Zevenaar
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Lochem, Lochem
Murth Mossel - #NoFilter
Agora Theater Druten, Druten
woensdag 29 januari 2020
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Orpheus, Apeldoorn
donderdag 30 januari 2020
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 31 januari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agnietenhof, Tiel
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Verte
Orpheus, Apeldoorn
zaterdag 01 februari 2020
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 05 februari 2020
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Agnietenhof, Tiel
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
donderdag 06 februari 2020
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agnietenhof, Tiel
20:15
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 07 februari 2020
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agnietenhof, Tiel
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
00:00
René van Meurs - Hunkert
Veluvine, Nunspeet
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cultura, Ede
zaterdag 08 februari 2020
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
zondag 09 februari 2020
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
dinsdag 11 februari 2020
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Posttheater, Arnhem
20:00
Daan Boom - De Eerste
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 12 februari 2020
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Arjan Kleton - Met de fles grootgebracht
Cultura, Ede
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
donderdag 13 februari 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
vrijdag 14 februari 2020
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
De Poorterij, Zaltbommel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agnietenhof, Tiel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Klif, Nijmegen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Posttheater, Arnhem
zaterdag 15 februari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater RhederArt, Dieren
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 19 februari 2020
Marcel Hensema - Alles in de hens
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Ervaring
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
donderdag 20 februari 2020
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim - Grote Woorden
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Cultura, Ede
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schaffelaartheater, Barneveld
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 21 februari 2020
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 22 februari 2020
20:00
Man, man, man, de Podcast
Lux, Nijmegen
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Enge Buren - BASTA!
Schaffelaartheater, Barneveld
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schaffelaartheater, Barneveld
Marcel Hensema - Alles in de hens
Orpheus, Apeldoorn
zondag 23 februari 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen