Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Mythe
Goes
Theater de Mythe
Goes
Scheldetheater
Terneuzen
Luctor et Emergo
Rilland
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Mythe
Goes
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Scheldetheater
Terneuzen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
De Weverij
Zierikzee
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
Luctor et Emergo
Rilland
De Weverij
Zierikzee
Luctor et Emergo
Rilland
Dorpshuis Renesse
Renesse
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Luctor et Emergo
Rilland
De Weverij
Zierikzee
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater de Mythe
Goes
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Verwachting
Ritthem
Luctor et Emergo
Rilland
woensdag 24 april 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Mythe, Goes
woensdag 01 mei 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Mythe, Goes
vrijdag 03 mei 2019
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
Louise Korthals - Alles is er
Luctor et Emergo, Rilland
donderdag 16 mei 2019
Javier Guzman - Guzmán
De Stenge, Heinkenszand
zaterdag 18 mei 2019
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
vrijdag 24 mei 2019
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ledeltheater, Oostburg
zaterdag 25 mei 2019
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
maandag 02 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
dinsdag 03 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 04 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 14 september 2019
20:00
Freek de Jonge - De Canon
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 27 september 2019
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Luctor et Emergo, Rilland
donderdag 03 oktober 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 04 oktober 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 12 oktober 2019
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Reimerswaal, Rilland
zaterdag 19 oktober 2019
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Verwachting, Ritthem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Mythe, Goes
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 23 oktober 2019
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Ledeltheater, Oostburg
donderdag 24 oktober 2019
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
donderdag 31 oktober 2019
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 01 november 2019
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verwachting, Ritthem
woensdag 06 november 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 08 november 2019
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Dorpshuis Renesse, Renesse
zaterdag 09 november 2019
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Verwachting, Ritthem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 14 november 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 15 november 2019
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
zaterdag 16 november 2019
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 20 november 2019
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Verwachting, Ritthem
vrijdag 22 november 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 23 november 2019
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater de Mythe, Goes
donderdag 28 november 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 29 november 2019
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 06 december 2019
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 07 december 2019
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Verwachting, Ritthem
zondag 08 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 19 december 2019
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 20 december 2019
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Dorpshuis Renesse, Renesse
zaterdag 21 december 2019
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Lebbis - De Ervaring
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Stenge, Heinkenszand
zondag 05 januari 2020
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 08 januari 2020
20:00
Daan Boom - De Eerste
Scheldetheater, Terneuzen
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
De Stenge, Heinkenszand
vrijdag 10 januari 2020
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 17 januari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 22 januari 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Luctor et Emergo, Rilland
donderdag 23 januari 2020
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 24 januari 2020
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Verwachting, Ritthem
Lebbis - De Ervaring
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 29 januari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
donderdag 30 januari 2020
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Mythe, Goes
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 31 januari 2020
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
dinsdag 04 februari 2020
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 05 februari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 06 februari 2020
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Verwachting, Ritthem
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Mythe, Goes
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Mythe, Goes
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 07 februari 2020
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Luctor et Emergo, Rilland
woensdag 12 februari 2020
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 14 februari 2020
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 15 februari 2020
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Verwachting, Ritthem
donderdag 20 februari 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 21 februari 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 22 februari 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
dinsdag 25 februari 2020
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 27 februari 2020
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Weverij, Zierikzee
zaterdag 29 februari 2020
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
zaterdag 07 maart 2020
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ledeltheater, Oostburg
vrijdag 13 maart 2020
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Ledeltheater, Oostburg
zaterdag 14 maart 2020
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Mythe, Goes
woensdag 18 maart 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Scheldetheater, Terneuzen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Luctor et Emergo, Rilland
donderdag 19 maart 2020
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
vrijdag 27 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Luctor et Emergo, Rilland
zaterdag 28 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dorpshuis Renesse, Renesse
woensdag 01 april 2020
Kommil Foo - Oogst
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 02 april 2020
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 03 april 2020
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
donderdag 09 april 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Javier Guzman - Guzmán
Luctor et Emergo, Rilland
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weverij, Zierikzee
vrijdag 10 april 2020
Rayen Panday - Trigger
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 11 april 2020
Best of... Ton Kas
Theater de Mythe, Goes
donderdag 16 april 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 23 april 2020
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 24 april 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
zaterdag 02 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Mythe, Goes
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 08 mei 2020
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater De Verwachting, Ritthem
vrijdag 22 mei 2020
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Luctor et Emergo, Rilland