Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Mythe
Goes
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Scheldetheater
Terneuzen
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater de Mythe
Goes
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Scheldetheater
Terneuzen
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:00
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Luctor et Emergo
Rilland
Den Dullaert
Hulst
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Mythe
Goes
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Weverij
Zierikzee
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
14:30
't Kerkje van Ellesdiek
Ellewoutsdijk
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Mythe
Goes
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
zaterdag 22 januari 2022
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 26 januari 2022
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 27 januari 2022
20:00
Zoutmus - Jungleprinter
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 28 januari 2022
20:00
Lebbis - De Ziel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zaterdag 29 januari 2022
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Mythe, Goes
donderdag 03 februari 2022
20:00
Cabarestafette 21-22
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 09 februari 2022
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 10 februari 2022
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 12 februari 2022
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Scheldetheater, Terneuzen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Podium Reimerswaal, Rilland
dinsdag 15 februari 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Mythe, Goes
woensdag 16 februari 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Mythe, Goes
vrijdag 18 februari 2022
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 19 februari 2022
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Luctor et Emergo, Rilland
donderdag 24 februari 2022
20:00
André Manuel - Sneu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 03 maart 2022
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zaterdag 05 maart 2022
20:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 10 maart 2022
20:00
LOS - Lusten en Lasten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 17 maart 2022
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 24 maart 2022
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 30 maart 2022
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 07 april 2022
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 09 april 2022
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Podium Reimerswaal, Rilland
vrijdag 15 april 2022
Pieter Derks - Uit het niets
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 16 april 2022
20:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 22 april 2022
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 23 april 2022
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 30 april 2022
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 06 mei 2022
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dorpshuis Renesse, Renesse
vrijdag 13 mei 2022
Patrick Laureij - Live
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 14 mei 2022
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Luctor et Emergo, Rilland
woensdag 01 juni 2022
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 09 september 2022
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Dorpshuis Renesse, Renesse
donderdag 22 september 2022
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 01 oktober 2022
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 07 oktober 2022
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 14 oktober 2022
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
dinsdag 18 oktober 2022
20:00
Ashton Brothers - A Medicine Show
Theater de Mythe, Goes
woensdag 19 oktober 2022
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 20 oktober 2022
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 21 oktober 2022
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater de Mythe, Goes
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 29 oktober 2022
20:00
Patrick Laureij - Live
Theater de Mythe, Goes
vrijdag 04 november 2022
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater De Verwachting, Ritthem
zaterdag 05 november 2022
20:00
Paul Haenen - Haenen Brengt Vreugde
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
donderdag 10 november 2022
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Mythe, Goes
20:00
Rayen Panday - Focus
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 11 november 2022
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Dorpshuis Renesse, Renesse
zaterdag 12 november 2022
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater De Verwachting, Ritthem
woensdag 16 november 2022
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Mythe, Goes
donderdag 17 november 2022
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 18 november 2022
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Christel de Laat - Hoe dan?!
Luctor et Emergo, Rilland
woensdag 23 november 2022
Kiki Schippers - Meer
Den Dullaert, Hulst
vrijdag 02 december 2022
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Christel de Laat - Hoe dan?!
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 07 december 2022
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Podium Reimerswaal, Rilland
donderdag 08 december 2022
Pieter Derks - Uit Het Niets
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 09 december 2022
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater de Mythe, Goes
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
vrijdag 23 december 2022
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Mythe, Goes
donderdag 12 januari 2023
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 13 januari 2023
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Verwachting, Ritthem
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 14 januari 2023
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Dorpshuis Renesse, Renesse
zaterdag 21 januari 2023
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater De Verwachting, Ritthem
donderdag 26 januari 2023
Alex Ploeg - Ego
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 27 januari 2023
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater de Mythe, Goes
vrijdag 03 februari 2023
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 04 februari 2023
20:00
Jay Francis
Theater De Verwachting, Ritthem
Nathalie Baartman - SNAK
Luctor et Emergo, Rilland
woensdag 08 februari 2023
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 09 februari 2023
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater de Mythe, Goes
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
De Weverij, Zierikzee
vrijdag 10 februari 2023
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 16 februari 2023
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 22 februari 2023
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 23 februari 2023
20:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
zaterdag 25 februari 2023
20:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater de Mythe, Goes
20:00
Nilgün Yerli - Tinderella
Luctor et Emergo, Rilland
zondag 26 februari 2023
14:30
Bert Brouwers / Kees Schipper
't Kerkje van Ellesdiek, Ellewoutsdijk
woensdag 01 maart 2023
Martijn Crins - Mesthoop
Ledeltheater, Oostburg
donderdag 02 maart 2023
20:00
Merijn Scholten - Solo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 08 maart 2023
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater de Mythe, Goes
donderdag 09 maart 2023
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 10 maart 2023
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 15 maart 2023
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 16 maart 2023
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 17 maart 2023
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg