Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
zaterdag 12 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 18 november 2016
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 24 november 2016
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 01 december 2016
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 07 december 2016
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 16 december 2016
Kirsten van Teijn - Zalf
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 21 december 2016
20:00
NUHR
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 16 februari 2017
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Chris Silos - Pierewaaien
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 22 februari 2017
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 03 maart 2017
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 10 maart 2017
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 22 maart 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 23 maart 2017
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 29 maart 2017
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 30 maart 2017
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 06 april 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 13 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 25 oktober 2017
20:00
Zonder verdoving
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 03 november 2017
20:00
Sjaak Bral
Schaffelaartheater, Barneveld
dinsdag 07 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 01 december 2017
Marco Lopes - Moedt
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 10 januari 2018
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 11 januari 2018
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 12 januari 2018
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 03 februari 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 08 februari 2018
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schaffelaartheater, Barneveld
dinsdag 06 maart 2018
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 09 maart 2018
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 29 maart 2018
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 07 april 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 12 april 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 14 april 2018
Pieter Derks - Spot
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 31 mei 2018
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 14 september 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 12 oktober 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 17 oktober 2018
Yentl en de Boer - Magie
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 18 oktober 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 26 oktober 2018
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 03 november 2018
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 22 november 2018
Anne-Marie Jung - Ram
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 23 november 2018
Kirsten van Teijn - Nobel
Schaffelaartheater, Barneveld
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 30 november 2018
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 01 december 2018
Johan Goossens - Vlam
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 07 december 2018
Jan Beuving - Rotatie
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 14 december 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 21 december 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 22 december 2018
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 17 januari 2019
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 25 januari 2019
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 26 januari 2019
Rayen Panday - Fenomeen
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 31 januari 2019
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 01 februari 2019
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schaffelaartheater, Barneveld
Maartje & Kine - Vibrato
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 14 februari 2019
Jochen Otten - Troosten
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 16 februari 2019
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 14 maart 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 21 maart 2019
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 22 maart 2019
Matroesjka - Brainwash
Schaffelaartheater, Barneveld
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 23 maart 2019
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 28 maart 2019
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 29 maart 2019
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 05 april 2019
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 09 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 03 oktober 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 17 oktober 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 24 oktober 2019
Sara Kroos - Verte
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 31 oktober 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 15 november 2019
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 16 november 2019
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 21 november 2019
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 23 november 2019
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 27 november 2019
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 29 november 2019
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 07 december 2019
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 12 december 2019
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 19 december 2019
20:00
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 20 december 2019
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 10 januari 2020
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 20 februari 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 21 februari 2020
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 22 februari 2020
20:15
Enge Buren - BASTA!
Schaffelaartheater, Barneveld
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 04 maart 2020
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 06 maart 2020
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 07 maart 2020
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 12 maart 2020
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 02 april 2020
Karin Bloemen - Souvenirs
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 07 november 2020
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schaffelaartheater, Barneveld
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 13 november 2020
Martijn Kardol - Welkom
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 15 januari 2021
Rayen Panday - Trigger
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 25 november 2021
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 12 januari 2022
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 25 maart 2022
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 05 mei 2022
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schaffelaartheater, Barneveld